Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Canım adete yakın derken kaç gün önce progesteron düşer ?
Ben adetin 21. günü progesteron tahlili verdim 60.01 çıktı gebelik olabilir diyorlar reglime de 9 gün kaldı nasıl oluyor buar fikrim yok hiç
Bilmiyorum ki kuzum hiç tahlil yaptirmadim,ben vücut ısımi ölçüyorum o şekilde biliyorum progesteron düşdüyünü, adete 2-3gun kalmış da düşüyor genelde

Olurmu olurr vallahi belirtiler falan bence ona işaret
Bugünde ateşim 37.1 di yarın tekrar yapıcam adete kadar koyulaşma olursa eger bi ihtimal olabilir gebelik gebelik testi yapmaya korkuyorum çünkü

Bugünde ateşim 37.1 di yarın tekrar yapıcam adete kadar koyulaşma olursa eger bi ihtimal olabilir gebelik gebelik testi yapmaya korkuyorum çünkü
Aaa artmiş dün 36.6 idi galiba test falan yapma bekle, ateşini ölç onunla anlarsın test baya strese sokuyo

Ya zaman geçmiyor ki elimde değil aklım hep acaba bu ay oldu mu olmadı mı
Çok iyi anlıyorum seni,nisanda klomen ovitrelle tedavisi olmuştum, Allahım delirecek gibiydim o kadar kötü hiss ediyordum ki bağıra bağıra aglamak istiyordum iğne 12ci günü test positiv çıktı, gün geçmek bilmiyor ki yarın olsun test yapayim ,çikacakmi çikmayacak mi kafayı yemiştim söz verdim kendime bir daha kendimi o hale getirmeyeceyim

Şu adete son 1 hafta kalan zaman geçmiyor ya yok deli oluyorum bende

Sabah patlat bir erken gebelik canım ben hissediyorum var sende bisiyler
Canım valla negatif çıkarsa inanılmaz üzülürüm bilerek testte almadım eğer koyulaşmaya devam ederse ümitlenicem kendimi sakin tutuyorum şuan baksana baya koyu ya, yarın daha da koyu olursa birşeyler var demektir belkide

Eklentiler

• 16593879018183618627350333869130.jpg
    152,8 KB · Görüntüleme: 53
Su alımına dikkat ettin mi canım ya var bak gör o lekelenme yerleşmedir. Yerleşme kanamasından sonra 2-3 gün içinde positif oluyormuş.

Bu test eczanede mi var canım ne kadara aldın?
Bir de senin yumurtlamadan sonra 12 gün mu yarın

Su alımına dikkat ettin mi canım ya var bak gör o lekelenme yerleşmedir. Yerleşme kanamasından sonra 2-3 gün içinde positif oluyormuş.
Ettim canım 2 saat öncesinde kesmiştim sıvı alımını. İnşallah öyledir inşallah biraz erken geldi ya lekelenme o yüzden şüphedeyim ama bilmiyorum, eğer yarında koyu çıkarsa diğer sabah yaparım test

Bu test eczanede mi var canım ne kadara aldın?
Bir de senin yumurtlamadan sonra 12 gün mu yarın
Evet eczanede canım ama değişiyor ya fiyatı bi eczanede 46 TL diğerinde 60 5 tane var içinde. Off hep paracıklarım gitti ya test batağına düştüm ilk yumurtlamadan sayarsam yarın 11 ikincisinde 9

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…