Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Beni de ekler misiniz benim de bat 31 temmuz henüz adet olmadım 1 Hafta beklemeyi düşünüyorum

S sultansultan90 canımmmm ne kadar sevindim bilemezsin ya tebrik ederim sağlıkla kucağınıza alın inşallah. Onca bekleyişin böyle mutlu sonuçlanması çok umut oluyor bizlere de :) gerçekten çok sevindim. Eş paketi 1. ay bitmek üzere benim de, inşallah bana da uğurlu gelir

Ben beklemedeyim artık nasip sen naptın var mı güzel haberler
Yok güzel haberler hsg sonrası regl aşırı ağrılı ve normal regl gibi olmamıştı. 4 gün süren neredeyse hiç kanama olmayan bi döngüydü. Sonra da ovü de yaptım ama yumurtlama olmadı ve döngünün 18. günü regl oldum yine. Hayatımda ilk kez böyle bi döngü oldu anlamadım. Şimdi de yumurtlama bekliyorum bakalım olcak mı.

Senin değerlendirmeler bitti mi? bat ne zaman

Bende ovulasyon testinde 22 Temmuz da pik gördüm. Gece tekrar yaptım t daha silik çıkmıştı çatlamaya başlamıştı sanırım. Yani yumurtlama gördüğüm günün akşamına çatlama oldu sanırım. 24 Temmuz tekrar yaptım yine yumurtlama gördüm 25 Temmuz da tamamen silinmişti artık. Bugünleri değerlendirdim. 29 Temmuz da yani tam bir hafta sonra sabahtan akşama kadar alt karnımda adet ağrısı gibi ağrım oldu bazen kramp şeklinde oldu ama aralıksız aksama kadar devam etti ve iki kere seffaf akıntıyla karışık pembe-kahve-cok açık kırmızı seklinde akıntım oldu. Devamı gelmedi. 6 saat arayla oldu bitti. Bat 5 Ağustos beklemedeyim bakalım. Lekelenmelere anlam veremedim inşallah kötü birşey değildir de bebiştendir

aaaaa ne kadar değişik bi ay olmuş. Ama 1 hafta sonrasında yaşadıkların umut verici sanki :) bat'a da az kalmış ayyy heyecanlı. Test yapacak mısın

aaaaa ne kadar değişik bi ay olmuş. Ama 1 hafta sonrasında yaşadıkların umut verici sanki :) bat'a da az kalmış ayyy heyecanlı. Test yapacak mısın
İlk yumurtlamadan 10 gün geçti henüz çıkar mı bilmiyorum ki bu sefer beklemek istiyorum ya negatif çıkınca cok üzülüyorum direk adet gelince üzülmüyorum fazla 10 ağustosa kadar olmazsam yapıcam inşallah

Yaaa canım benim insallah seninkide pozitifle sonuclanır sadece eş paketi aldın dimi ins ilk aydan pozitifleri görürsün ben advictor ve athena da eklemiştim athenayı bu ay eklemiştim bayagı etkiliydi

bekle bekle, üzülüyorsun sen çok cidden. Beklemek en temiz en güzeli.

Yaaa canım benim insallah seninkide pozitifle sonuclanır sadece eş paketi aldın dimi ins ilk aydan pozitifleri görürsün ben advictor ve athena da eklemiştim athenayı bu ay eklemiştim bayagı etkiliydi
sadece eş paketi canımcım. eşime azoperm de ekledim bir de. Athena neymiş bi bakayım ben ona

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…