Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

ucge sonuçlarına çok çok sevindim Maalesef ülkemiz her alanda kendini bilmez işini iyi yapmayan fırsatçılarla dolu kesinlikle Google üzerinden doktoru yorumlamanı tavsiye ederim. Tercih edecek araştırma yapanlara fikir olur.

Harika yolunda gitsin sürecin tatlım inşallah güzel haberlerini okumak nasip olsun
Amin canım inşallah Kan vermiştim sonuçlar çıkmış tsh yüksek 5.39 prolaktin 30 çıkmış o da referans dışı. hastaneye ulaşamıyorum artık yarın sabah konuşup kullanmam gereken ilaç varsa onu öğrenicem. Tsh için de prolaktin içinde evde ilacım var ama sormadan kullanmak istemiyorum

Reglm inanılma ağrılı geçiyor, bazn bazı pozisyonda ağrı olabiliyor bende de. Film çektirdim temiz çıktı canım :)
Ya bende film çektirmek istiyorum ama annem aşırı ön yargılı. Daha bugün konuştuk diyor ki rahmin ters döner. Anlatamıyorum bi türlü. Doktorum artık film çektirmem gerektiğini söylüyor

çok teşekkür ederim canım bende çok sevindim evet yazıcam kesinlikle gördüğüm herkese de anlatıyorum bu doktorun yaptıklarını

çok teşekkür ederim canım bende çok sevindim evet yazıcam kesinlikle gördüğüm herkese de anlatıyorum bu doktorun yaptıklarını
Canım gittigin doktorun adi neydi hastanede ki, burdan yazmak istemezsen özelden yazar mısın

Ya bende film çektirmek istiyorum ama annem aşırı ön yargılı. Daha bugün konuştuk diyor ki rahmin ters döner. Anlatamıyorum bi türlü. Doktorum artık film çektirmem gerektiğini söylüyor
canım annenden habersiz çektir ya. Niye karışıyor daha kaç yaşına geldik, hem de doktor çektirmelisin demiş. Rahim ters döner nedir jinekolojik muayene bu da bir nevi yani öyle kolay mıymış ters düz olması bunun. Git haber verme ona, çektir canım

Aynen katılıyorum bu yoruma mümkün değil ters dönmesi ters rahim doğuştan olur

hsg fiyatları hakkında bilginiz var mı ?

Öyle yapıcam artık en basından beri her şeyimi soylememem gerekirdi

Öyle yapıcam artık en basından beri her şeyimi soylememem gerekirdi
olsun yavaş yavaş azaltırsınız söylediklerinizi. Biz büyüklerin fikirlerini, tecrübelerini önemseyip danışıyoruz ama bazen bunu hayatımızın kontrolünü ele almaya kadar götürebiliyorlar. O sınır önemli. Sağlık da söz konusu olunca doktorları dinlemek lazım

merhaba benimde ca değerim çok yüksekti ameliyat oldum düştü kistten oluyo aklına kötü hastalık gelmesin boyut yeri çok önemli 1 yıldır çektiğim ağrılara ve gebelik oluşmaması nedeniyle oldum ameliyat çözümsüz değil araştır iyi bir doktor bul herkesin yapacağı bir ameliyat değil

Çok önemli sıkıntılar değil kuzum sıkma canını. Sormadan kullanma evet. Bu haliyle hamile kalanlar da var ama yine de önlem almak lazım tabii.

evet canım doktorumu değiştirdim ufak ufak çikolata kistlerim varmış ameliyatlık bir durum değil zaten ağrı şikayetlerımde yoktu benım doktor çok önemli

valla bızım ılıskıye girerken fır fır donuyo o zaman :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…