Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Adet olacağım hissediyorum napalım en azından kürtajdan sonra hamile kalabildiğimi görmüş oldum. Ekim kasım gibi yeniden sahalara döneriz nasipse

Benim adetlerim ağrılı geciyo ilişkide de bazı pozisyonlarda agrım oluyo karın bölgemde. Bende yapışıklık mı var yani
Bende kistler var canim ona istinaden yazdim. Sende kontrol icin gidebilirsin bir kadın doğum doktoruna eger agrilarin var ise

Adet olacağım hissediyorum napalım en azından kürtajdan sonra hamile kalabildiğimi görmüş oldum. Ekim kasım gibi yeniden sahalara döneriz nasipse
Kimyasalda beklenen adet tarihinde ya da bir hafta önce kanamayı görme mevcutmuş sende böyle bir şey var mı kuzum bir de kanamayı görmeden erken konuşuyorsun gibi geliyor bana bir yandan da boş bir ümit vermekten korkuyorum her şeyin hayırlısını versin rabbim

Akıntım yoktu bugüne kadar akıntım başlamış. Canım muhtemelen tutunamadı işte vardır bunda da bir hayır maalesef olumlu konuşamıyorum

Akıntım yoktu bugüne kadar akıntım başlamış. Canım muhtemelen tutunamadı işte vardır bunda da bir hayır maalesef olumlu konuşamıyorum
Sağlık ocağındaki sonuc çıkmadı mı daha bu ne rezillik böyle ya

3 gün geçince çıkan değer neydi?
57 işte inanamadi
Sana tam tarihleri soylim 9 kasim reglmdi 24 kasimda tek iliski oldu ve 11 aralıkta degerim 57ydi su an 4 yaşında çok şükür

Canım bugün 4+2 mi?
Zaten kimyasalda 5. Haftayı göremiyorsun öyle deniyor benim en fazla 4+6ya kadar kanamam olmamıştı
Ama bugün kan verebilirsen görürsün sonuçta ve ya kaset test yapsaydın kimyasalsa muhtemelen artık gözükmez testte

Kursak bırakmadılar
Kuzum sen erken gebelik testi mi yaptırmıştın acaba orada değer 10 bile olsa çıkıyor çünkü eğer öyleyse belki 10du yeni oldu 30lar çok normal bir dur hele

Kızlar merhaba benim prolaktin değerim 38 çıkmıştı 2 hafta önce dostinex verdi doktor hemen düşer dedi bu hafta yumurtlama günüm korunmuyorum sizce dostinexle hamile kalabilirmiyim bilgisi olan varsa yazabilir mi

Canım inşallah senin gibi mutlu haberler alırım ya umut oldu bu hayırlısı Allah’tan

Özellikle sordum canım aldım dedi. Senin süreç nasıl olmuştu bu arada?
Geçen Ayın 12si betam 13 tü ve 16 Mayıs 56ydi beta. 2 gün sonra 34 oldu ertesi günde regl olmustum. Leke leke geldi ama önce içimde bir sıkıntı oluştu kimyasal diye öylede oldu. İnşallah seninki öyle değildir canım ya çok yıpratıyor insanı. Sağlıklı bir sekilde ilerler inşallah

Kimyasaldan sonra ara vermek gerekiyor mu bir süre yoksa çalışmalara devam edilebilir mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…