Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Merhabalar cildiniz kremleri emdikten sonra evinizde aloe vera varsa dolgun bir yaprağı buzlukta hızlı bir şekilde soğutup yanmış bölgeye boca edin ve bunu yarın da yapın sızıya iyi geliyor

Kuzum sen bu kanı cuma vermiştin değilmi? Yani battan 2 gün önce bence normal değer herkesin kanında aynı oranda yüjselmediğini söylüyorlar hep bazısının kanında yavaş yükselir bazısında hızlı sen kafana takma bence hamişsin sen ❤

Yeni değer bu canım her şeyin hayırlısı olsun bir şey diyemiyorum

Merhabalar benide eklerseniz sevinirim geçen ay korunmayı bıraktık malesef olmadı. Bakalım bu ay kısmet olacakmı hayırlısıyla.
Bat 6temmuz

Yeni değer bu canım her şeyin hayırlısı olsun bir şey diyemiyorum
He cuma verdiğin sandım canım. Hayırlısı olsun yani rabbim ol dediyse belki geriden yumurta olmuştur o döllenmiştir bilemeyiz. İNŞALLAH güzel güzel artar değerin

Benim adetlerim ağrılı geciyo ilişkide de bazı pozisyonlarda agrım oluyo karın bölgemde. Bende yapışıklık mı var yani

Banada dedi gebelik düşünmüyorsanız dogum kontrol hapi ile takip ederiz diye. Bir senedir evliyim ama dogum kontrol hapi ile korunmadik keske icseydim
Ben doğum kontrol ignesi kullaniyordum mesela Ama kistlerle hamile kalan kişi sayisida cok

Benim adetlerim ağrılı geciyo ilişkide de bazı pozisyonlarda agrım oluyo karın bölgemde. Bende yapışıklık mı var yani
Reglm inanılma ağrılı geçiyor, bazn bazı pozisyonda ağrı olabiliyor bende de. Film çektirdim temiz çıktı canım :)

Kızlar ovülasyon testim pik mi yapmış

Eklentiler

• 1E9BB374-5FD0-444B-B75F-D3E095B68308.jpeg
    127,6 KB · Görüntüleme: 36
Selam kızlar Bnmde daha bat günüm gelmedi ama idrar yolu enfeksiyonuyla uğraşıyorum acillik olunca serum antibiyotik kullanmaktan hazirandan ümidim kalmadı şimdiden selamlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…