Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Acilde verdiğin mi böyle çıktı. Dur bakalım yarında cuma verdiğin sonuç çıksın belki artış normaldir. Adetin kaç gün geçti?
Pek umudum yok artık değer daha yüksek çıkmalıydı. Kötü bir şey demek istemiyorum kaç gün oldu ya şu pisliklerin yapamadığı işe bak

Acilde verdiğin mi böyle çıktı. Dur bakalım yarında cuma verdiğin sonuç çıksın belki artış normaldir. Adetin kaç gün geçti?
Neden kötü düşünüyosun canım 39 çok düşük birakam değil benim arkadaşım 19.5 la kimyasal geçirdi önümüzdeki 48 saat çok önemli artış olucak bence

Ya değer kötü değil ama bence daha yüksek olmalıydı
Geç döllenme olabilir canım hiç moralini bozma artışını takip et. Benim gec dollenmeydi adet gecikmesinden 12 gün sonra 56 çıktı

Bu arada damdan düşer gibi girdim ama benim bat 7 beni de alır mısınız araniza

Kızlar iyi akşamlar. Bende hafif bakteriyel vajinozis çıkmış mantar yok dedi ama fitil kullan dedi 3 günlük. Bugün 8. Günüm bugünle birlikte 10. Günüme kadar fitl kullanıcam demek. 11-12 arası yumurtlamam oluyor etkiler mi sizce?

Sen kan vermeden önce öğrendin kuzum yani persembe günü değer 8-10 gibidir (cuma cumartesi 20gibi) olsa (pazar pazartesi 40) tahminu 2 gunde 2 kati artmasi gerekli senin 2 gun sonra net belli olur insallah kuzum umudunu kaybetme zaten cok koyu bi test cizgisi gormedik düşük değer cizgisi gördük testlerinde bence yukselecek gibi..

bitliKedi kuzum ben miraç a hamileyken yaptirdigim test sonucunu gördüm gecen gun 22 mayis son adet tarihimdi 25 haziranda beta baktirmisim yani sat dan 33 gün sonra degerim bu sekildeymis adetimin 6 gün gecmis hali yani

Eklentiler

• A165CE56-4A73-4FFD-8421-51F0BF8D2970.jpeg
    39 KB · Görüntüleme: 50
Bilmiyorum canım hayırlısı artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…