Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Eskişehirde daha pahalı selam veriyorsun 400 kağıt çıkıyosun 800 kağıt en iyi sağlık ocagın da kan vermek soygunculuk resmen
Aslında hatam cuma gitmek oldu bir daha cuma asla kan vermem. Yarın sabah gidip aile hekimine tekrar kan vereceğim inşallah Cuma’ya kadar çıkar o da

Beniim haziran bata 6 gün var temmuz bat 17 yine kasık ağrılarım yine bi karın şişkinliğim var nisan 20 den beri düzgün adet olmadım hormonlarımda düzgün kahverengiler pembeler işte öle 2 gün sürdü 3 kan test negatif 3 gebelik testi pozitif yinemi test yapsam acaba ya

Aslında hatam cuma gitmek oldu bir daha cuma asla kan vermem. Yarın sabah gidip aile hekimine tekrar kan vereceğim inşallah Cuma’ya kadar çıkar o da
Sabah 11 de çıkıyo kanlar bi sonraki gün çıkıyo aile hekiminiz bakıcaktır size haber veriyolar enabıza düşmesi geç oluyo ben hep böle yapıyorum

Sabah 11 de çıkıyo kanlar bi sonraki gün çıkıyo aile hekiminiz bakıcaktır size haber veriyolar enabıza düşmesi geç oluyo ben hep böle yapıyorum
Bakalım bu kadar bekledik bi bu kadar daha bekleriz inşallah kafayı yemeden ilk değeri bilebilsem artışı da ona göre takip edecek o da yok

Bakalım bu kadar bekledik bi bu kadar daha bekleriz inşallah kafayı yemeden ilk değeri bilebilsem artışı da ona göre takip edecek o da yok
Ah bilmemmi yaa beklemek zaten sıkıcı ama kan testi kesin sonuç sonucu olumsuz bile olsa üzülme varmı yokmu strese girme busefer adette gelmiyo şekil ada görüldüğü gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…