Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Canim cok teşekkür ederim evet zaten bebek dusundugum icin kontrol amacli gitmistim. Bu doktorumda oyle dedim yasim 30 olcak 1 yıllık evliyim zaten bebek istiyorum diye amh bakicak ina göre yol cizicez insallah

Ay cok sevindim canım seni merak ediyordum iyiki gitmişsin. İkinci bi doktor görüşü alman cok iyi oldu. Çok sevindim senin adına
Bende cok sevindim canim Allah razı olsun senden doktor arayip durucaktik. Buralarida fazla bilmiyoruz. Her detayi duzgunce anlatti gosterdi surecin nasil gidicegini anlatti kafamda hic soru isareti kalmadi. Öbürleri ne duzgun cvp verdi bana ne başka bişi hemen dogal yolla olmaz tup bebek ameliyat bir haftadir ömrümden ömür gitti amh bakicak kan verdim ona gore yol cizicez simdi çok sevincliyim

Ü
herhangi bi özel hastane ya da tıp merkezine gidip kanda beta hcg baktırıcam diyip direkt kan verebilirsin kuzum

Canim reyapta tüp bebek yapılıyor diye biliyorum belki kendi menfaatlerine artık ümitsiz konuştular bilemiyorum günahta almak istemem. Allah gönlüne göre versin canım olcak Allah'ın izniyle

Özgür hoca da iyidir severim kendisini
Evet iyi bir hoca sadece ultrason degil eliyle kasıklarımdan da muayene etti hic agrim olmadi. Yapışıklık yok dedi. Sureci anlattı eger dogal gebeligi engellicek amh dusuklugu tüplerde tikaniklik yada esimde sıkıntı yoksa olur dedi. Bu kistin tedavisi zaten dogum yapmakmis

Canim reyapta tüp bebek yapılıyor diye biliyorum belki kendi menfaatlerine artık ümitsiz konuştular bilemiyorum günahta almak istemem. Allah gönlüne göre versin canım olcak Allah'ın izniyle
Evet bugun cok aradilar dedikleri doktor carsamba geliyormus randevu verelim direk tüp bebek tedavisi yapicaklardi bana 4 5 kere aradilar WhatsApp tan mesajda atiyorlar insanlarin duygulariyla oynayıp para icin can yakiyorlar yazık hic birseye bakmadilarki tuplerim yada amh vs. Baska bisi nasil boyle net konustular anlamıyorum hala

Evet elide cok hafiftir ordaki hemsirelerde özgür hoca da çok ilgili herseyi de son sistem. Kliniği zaten muhtesem iç açıcı bende bu ay olmazsa ona gidebilirim biraz uzak bana ama olsun eliyle muayene de mi yapışıklığı anladı? Benide eliyle muayene etmişti karnıma bastırarak

çok sevindim bak farklı bir göz her zaman iyidir. Çok üzülüyordun dah hiçbir şey belli olmadan. Yok yere kendimizi üzmüyormuşuz o zaman bidaha :)

Aaa inanmıyorum ya ayy bende daha gitmem oraya

abi aldıkları kanı mı kaybetti bunlar nedir bu ya. altı üstü bir değere bakacaklar

Evet eliyle bastırdı kasiklarimin belli noktalarina hic agrim acim olmadi zaten adetlerimde yada iliskimde de ağrım olmuyor agrimama sebebi yapisiklik olmamasindanmis. Evet esmer zayif bir bayan vardi oda cok muahbbet etti benimle saolsunlar bende cok begendim herseyi tek tek anlattilar

Testi yapmaya devam etmelisin. benimde 28 gün döngüm 14. 15. gün koyulaştı.

Kız benimki ağrıdı ama ben kürtaj sonrası enfeksiyon olmuştum acayip kaşıntım vardı o yüzdendir herhalde. İnşallah yoktur bende yapışıklık falan

Aaa inanmıyorum ya ayy bende daha gitmem oraya
Benim zaten bu ikinci hatam bu Reyap hastanesine gidişim bir kerede cok agir bir girip olmustum serum icin gitmistim. Acilde doktor salmamisti beni kalp yetmezliginden şüpheleniyorum gece kriz gecirebilirsin diye yogun bakima yatiricam demişti. Bekardim o zaman babam aldi beni imza atip çıktım ertesi gune kalp doktorundan randevu aldim bana dediki gripsi ya ates felan o yuzden kalp atislarin hizlanmis olabilir suan gayet normal atislarin

Tövbe estağfurullah bende kan vercektim 300 tl dedi çıktım hemen sadece beta 300 tl

teste devam et. İlla ki koyulaşarak devam edece diye bir şey yok canım. Silikten ertesi güne kopkoyu çıkabiliyor. ki çizgilerin benzer koyulukta daha.

Kız benimki ağrıdı ama ben kürtaj sonrası enfeksiyon olmuştum acayip kaşıntım vardı o yüzdendir herhalde. İnşallah yoktur bende yapışıklık falan
Yoktur kuzum Allah korusun hepimizi kurtaj sonrasi diyedir buyuk ihtimal. Ca 125 testinide sordum cikolata kistinden dolayi yuksek cikmasi olağandır dedi 250 gibi degerlere kadar cikar dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…