Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

kızlar bir şey sorucam ben geçen ay hsg çekildim ovülasyonla takip yaptım bu ay pik olmadı şuan reglimin ikinci günü yarın randevu aldım amh falan hangi testlere bakılıyordu 3. günde bilginiz var mı? bir de iki aydır iki gün erken regl oluyorum

Beni de ekler misin canım 15 Temmuz

Kızlar merhaba bende perşembe ya da cuma rahim filmi cekilecem. Kan sonuçlarıma göre haşimato var bende birde prolaktin değerim arada yükseliyor. Bende adet öncesi lekelenme uzun sürüyor ama ultrasona göre bir sorun yok. Lekelenme uzun sürsede her ay mutlaka adet oluyorum. Klomen kullandım yumurta gelişti çatladı onda da sorun yok. Ama bu lekelenme yinede kafamı kurcaaliyor. Merak ettiğim şu rahim filminde sorun neyse belli olur mu uzun süren lekelenmeye sebep olan her ne ise veya başka bişey

Eklentiler

• 360A8DF9-6E2A-44AE-927D-B579824E6881.jpeg
    95,6 KB · Görüntüleme: 46
bat 06 Temmuz

Kuzum ben sigara iciyo bile sayilmam binde bir vee kizlar değerim düşük cikti cok sevindim bitliKedi G Gzmyts53 ucge ve diger kizceler icim rahatladi
Cok şükür canim degerlerinin normal cikmasina çok sevindim bende bugun baska doktora gittim. Allah razı olsun G Gzmyts53 önermişti Özgur hocayı ona gittim. Bana endiselencek birsey olmadığını kistlerin kucuk küçük oldugunu alincak evreye gelmedigini soyledi ve bunun tedavisi zaten dogum yapmak dedi. Ameliyat ile alınsa 6 ay sonra yine olusacak yinemi ameliyat olucaksin dedi bana düzenli takip edildiğinde sorun yaratmiyormus. Amh bakilmadi benim ona bakilmadan nasil boyle yorum yapilmis dedi ve kan verdim amh bakilcak o iyi cikarsa hsg cekilcek ve tuplerim acikmi onlara bakilcak eger bir sorun cikmaz ise 6 ay dogal gebelik beklicez cok rahatladim. Ameliyat yapmak bizim icin kolay ama size zor dedi ameliyatta kanama olsa yumurtalik rezervine zarar verilse nolcak diyor geri dönüşü olmayan bir yola girilir dedi.

Benim dondurulmuş embiriyolar var pazar günü itibariyle estrofem başladım, 27 haziran kontrol ve 5-6 gün sonrası temmuz ilk haftası da , transfer olacağım inş.

2. Doktorun da ameliyat dememesine sevindim kuzum eee o zaman çalışmalar başlasın !

2. Doktorun da ameliyat dememesine sevindim kuzum eee o zaman çalışmalar başlasın !
Evet canim ameliyat en son evrede dedi. Eger cocuk istemiyorsan dogum kontrol hapi ile kontrol altina alinir eger cocuk dusunuyorsaniz onun uzerinden yol cizeriz dedi. Cok sevindim. Amh degerim ciksin bakalim aricaklar beni her ufak sorunda ameliyata tuo bebege yönlendirirsek herkez zengin olur dedi. Bilmedigimden inandim uzdum kendimi adam ne guzel anlatti herseyi

Hcg sonuclarin kuzum
Çıkmadı bebeğim ya ortada yok Allah kahretmesin bunları napıyor bu insanlar bilmiyorum ki günlerdir yiyip içip yatıyorlar mı anlamadım gitti. Aile hekimine de uğradım yok sonuç şaka gibi yaaa. Nerelerde yaptırabilirim kadın doğuma gitmeden bu kan tahlilini?

Her doktorun bakış açısı aynı olmuyor ya sevindim adına, birkaç kere denk gelmiştim yorumlarına ama yazma fırsatım olmadı. Zaten tedirginlik varken insanın üzerinde paniğe sevkedici yaklaşım zorlayıcı oluyor, tek doktorla kalmamak lazım kesinlikle. Hadi bakalım bebek düşünmek üzerinden ilerlesin süreç

Arkadaşlar merhaba, 4-7 haziranda reglim bitti.28 günde bir regl oluyorum düzenli. 9-12 ve 13 haziranda ovülasyon testi yaptım. Yukardan aşağıya sanki çizgi daha koyu olacağına daha silik gibi geldi. Sizde yorumlar mısınız ?

Eklentiler

• 4934AE33-A8CD-4D57-9EB9-904FBB906B8A.jpeg
    122,1 KB · Görüntüleme: 27
Ay cok sevindim canım seni merak ediyordum iyiki gitmişsin. İkinci bi doktor görüşü alman cok iyi oldu. Çok sevindim senin adına

Özgür hoca da iyidir severim kendisini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…