Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Benim de 17.günümde böyleydi, sonra kan testi vermiştim değerim 11.3 çıkmıştı yükselmedi 2 gün sonra da adet olmuştum, sen de kan testi ver canım ama inşallah seninki gebeliktir

Ohh sende baslamissin calismalara ovulasyon doneminde sıkılmasimi gerekiyordu jelin bide nerden aldin kac gunde geldi

Yani baya yüksek görünüyor deger gibi ama bilemedim şu tarihe kadar gitmesi gerekmezmiydi igne etkisinin

G Gzmyts53

9 temmuz :)

Ben ovitrelleden sonra hergün test yapmıstım 8. Gun yok olmustu 2. Cizgi sonrasindada hic görmedim. Doktorda zaten 14 gün sonra yap demisti. Kuzum hamilesin hamileee git kan ver

İğne etkisi kalmamıştır tabi ayyyy hayırlı olsun canım sağlıkla ilerlesin inşallah kan ver için rahat etsin

Ohh sende baslamissin calismalara ovulasyon doneminde sıkılmasimi gerekiyordu jelin bide nerden aldin kac gunde geldi
Yarın başlıycam ben çalışmalara. Aynen zaten pahalı ve içinde 8 tane falan çıkıyor. Yumurtlama ve çatlama gününde kullanıcam. Trendyoldan aldım ben kuzum prefert jel. Ertesi gün geldi

Kuzum bence kan ver hamile olabilirsin geçmiştir herhalde iki hafta sonra

Yarın başlıycam ben çalışmalara. Aynen zaten pahalı ve içinde 8 tane falan çıkıyor. Yumurtlama ve çatlama gününde kullanıcam. Trendyoldan aldım ben kuzum prefert jel. Ertesi gün geldi
Tmm kuzum iyi yapmissin güzel haberler verelim birbirimize bu ay

İğne etkisi kalmamıştır tabi ayyyy hayırlı olsun canım sağlıkla ilerlesin inşallah kan ver için rahat etsin
Kizlar benim 4 sene önce yapilan ca 125 testim 60 cikmisti doktor skntili gördü endometriozis dedi hatta ucge yede söylemiştim bu durumu endiselenme diye ama simdi ben endiselendim acaba degerlerim ne alemde ondan sonrada hic bakilmamisti testlerimde cikolata kisti usg de gorunmemisti Ben birazdan ca125 testi vercm tip merkezini aradim 11 e kdar gelin dedi öğleden sonrada cikarmis sonuclar ama ben klomen kullandim bu ay etkilermi acaba sonuclari

bitliKedi M MiuLego A ad000 I ipti ve unuttugum kizlar

Kuzum testin ne olduğunu bile bilmiyorum, bu konularda bilgisizim çok
Panik yapma inşallah sıkıntı olmayacaktır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…