Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Geç döllenme olabilir o zaman senin. Bende yarın yapacam bakalım yumurtlamadan 12 gün olacak
Aynen benim önceki gebeliğim de geç döllenmeydi zaten bakalım hayırlısı olsun. Aa çok heyecanlı inşallah sende vardır kuzum beni de etiketle mutlaka pek giremiyorum bu ara

Eee kızlar bu ay akışına bırakıp gün aşırı deneyen var mı? Yada ovulasyon testiyle deneyen ?
Ben gün aşırı düşünüyorum canım ovülasyon almayacağım bu ay
Kuzum bende daha iyiyim şuan rahat bi uyku uyudum az rüyalı dün biraktim zaten ilaç kullanmayi
İyi olmuş bari uykunu almışsındır canım. Bu ne biçim bir ilaçmış öyle

Ben gün aşırı düşünüyorum canım ovülasyon almayacağım bu ay

İyi olmuş bari uykunu almışsındır canım. Bu ne biçim bir ilaçmış öyle
Bende günaşırı devam ediyorum bir gun dolu bir gün bos biraz yorucu ama haftaya bu zamanlar tam yumurtlama zamanlarim. Ama riske atmiyorum yine de ne olur ne olmaz

Kizlar simdi bu ay femara kullandim ilk defa lutfen bana yardimci olun bugun dongumun 12. Gunu oglen 3 te yaptigim ovulasyon cok koyu degildi sonra aksamustu yumurtlama akintimi farkettim 2 saat siviyi kesip tekrar test yaptim baya koyu ama pik degil sanki en son iliski cuma gunu oldu bugun esim yok sizce kacirmis olur muyum

Eklentiler

• 20220612_214521.jpg
    88 KB · Görüntüleme: 35
  • 20220612_173548.jpg
    69,8 KB · Görüntüleme: 33
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…