Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Kuzu çıkmadı yaaaa bakmaktan bi hal oldum yok bi kısım çıkmış işte hcg yok hala
Ama acayip koyu bunlar şaka gibi acaba adete yakın mı döllenme oldu canım?

Yumurtlama gününü sayarsam sonra tam 14. Gün bu testlerdeki gibiydi. Yumurtlamam 2 gün sürdü. Daha da ovulasyon testine devam edemedim bitmişti. Kan verdim 1.20 zaten adet oldum negatif

gecen gün ben doktoru aradim e nabizda görünmüyor du sonuclarim doktor baktiginda cikmisti 1 saat sonra düştü e nabiza doktor sistemi acinca düştü yani

Sen tekrar bi test yap bence hatta kaset test yap

Evet canim genel anlamda böyle birşeyler anlattı. Suan bile zarar veriyor yumurtalarina dedi cok az vaktim oldugunu kalan yumurtalarin kurtarılması gerektiginden bahsetti doç dr murat bozkurt yönlendirdi nasil bir doktor bilmiyorum sadece bu konularla ilgileniyormus. O halleder emin olabilirsin dedi.

Sadece bu konularla ilgileniyorsa endometrioziste deneyimi var demektir zaten doktorlar bile bu konuda deneyimi olan doktorları tavsiye ediyor konuyla ilgili birini bulman bence büyük bir şans

Canım ben bekarken pcos hastasıydım adetlerim 3 aydan 3 aya gelirdi inananımısın ben doktora menepoz oldum diye gittşm meğer rahmin etrafında birsürü irili ufaklı kist varmış ve buna sebep olan rahim perdesiymiş ki ben bunu doğumda öğrendim perdem oldugunu 4 sene tedavi gördüm 6 ayda bi rutin kontrol yaptım diane 35 sürekli kullandım 4 sene boyunca ve bigün evlendiğim zaman yine rutin kontrolde bunların temizlendiğini öğrendim ve şuan 23 aylık bi oğlum var çikolata kistiymş pkoymuş bunlardan korkmayın hepsinin tedavisi mümkün doğru olan doğru doktoru bulabilmek benim perdem varken çocugum olduysa ohoo hertürlü çocuğunuz olur önce tedavi şeklini belirlesin doktorunuz gebelik öncesi hazırlığınız bu olsun moralinizide bozmayın lütfen
Canım ben bekarken pcos hastasıydım adetlerim 3 aydan 3 aya gelirdi inananımısın ben doktora menepoz oldum diye gittim yaşımda 28 di ozamanlar meğer rahmin etrafında birsürü irili ufaklı kist varmış ve buna sebep olan rahim perdesiymiş ki ben bunu doğumda öğrendim perdem oldugunu 4 sene tedavi gördüm 6 ayda bi rutin kontrol yaptım diane 35 sürekli kullandım 4 sene boyunca ve bigün evlendiğim zaman yine rutin kontrolde bunların temizlendiğini öğrendim ve şuan 23 aylık bi oğlum var çikolata kistiymş pkoymuş bunlardan korkmayın hepsinin tedavisi mümkün doğru olan doğru doktoru bulabilmek benim perdem varken çocugum olduysa ohoo hertürlü çocuğunuz olur önce tedavi şeklini belirlesin doktorunuz gebelik öncesi hazırlığınız bu olsun moralinizide bozmayın lütfen benim yine kahverengili lekelenmelerim var geçen aydan beri düzgün adet olmuyorum 20 nisandan beri niye böle oluyo ama adete daha var 7 günüm var erken değilmi bu lekelenmeler geçen ayda böle yaşadım

Sadece bu konularla ilgileniyorsa endometrioziste deneyimi var demektir zaten doktorlar bile bu konuda deneyimi olan doktorları tavsiye ediyor konuyla ilgili birini bulman bence büyük bir şans
Evet baktim internetten sirf bu ameliyatlari ve tup bebek yapıyor gebelik takibi yapmıyor. Bulundugum sehre hafta iki kez geliyormuş sonuçları yolladım asistanina aradilar beni randevu icin haber bekliyorum. Sadece aklıma takılan dogal yolla gebelik olmazsi imkansiz mi ? İlla tup bebek mi olmasi gerekiyor kafam çok karışık

Bana doktor olan yumurtalari kurtarip sadece tüp bebekle hamile olabilcegimi söylediler dogru dojtor bulmak cok zor herkez iddialı herkez doçent bilmiyorum kafam cok karışık

Bana doktor olan yumurtalari kurtarip sadece tüp bebekle hamile olabilcegimi söylediler dogru dojtor bulmak cok zor herkez iddialı herkez doçent bilmiyorum kafam cok karışık
Tüp bebek hiç bi genç anne adayına önermiyorum doğal yolla hamile kalmaya bakın yumurtaları nasıl kurtaracakmış doktor dondurcak ozaman o işlemler okadar ağır işlemlerki yediğin aldıgın hormon ilaçları çabası önce kistlerden kurtulmaya bak yumurtaya zarar vermiyo kistler sadece gebelik sürecini yavaşlatır okadar ben ilaçla kurtuldum kistlerden

5 tane iki taraftada çikolata kisti var 7 cm buyuklugunde yumurtalarima zarar vermiş sarmis dogal yolla gebe kalamazmisim. Kistleri alırken yumurtalarimida alip tup bebek yapicaklar tedavinin bu oldugunu anlatti benim gittiğim doktor ama yonlendirdigi doktora daha gorunmedim haftaicine randevu vericekler

Canim benim 2 çocuğum olmasina rağmen doktor muaynede yapisiklik olabilir rahim filmi cektirceksin sonuca göre degerlendircm tüp bebek olabilir yada aşılama dedi tüp filminde yapisiklik degil kapali cikti tuplerim ve suan yine normal deniyoruz ufak tedavilerle. Bence kafani cok karistirip yorma randevunu al görüş doktorla ona göre yolunu çiz

Kızlar çatlatma iğnesinden sonra 17. günüm erken gebelik testi yapsam doğru çıkma ihtimali var mı ? Doktorum testten ziyade kan ver demişti ama bugün merak baya bastırdı

ozguss canım sen naptın hamile misin ?
Canım sabah innovita yaptım tekrar. Kuruma çizgisi gibi çok silik bir çizgi çıktı. Olsaydı biraz da olsa koyulaşırdı diye tahmin ediyorum 2 gün bekledim çünkü. Bir de cuma akşam ip gibi uzayan şeffaf yumurtlama akıntım oldu. Ovulasyonlarda pik çıkıyor. Sanırım yeni yumurtladım. O günü değerlendirdim. Üstüne 12 gün sayıp ayın 22’sinde elimdeki artımed testi yapayım diyorum. Tabi o güne kadar adet olmazsam. Şimdilik durumlar böyle sen naptın kaçıncı günündesin?

Geç döllenme olabilir o zaman senin. Bende yarın yapacam bakalım yumurtlamadan 12 gün olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…