* * * Temmuz Anneleri ve Sorunlarimiz * * *

aSkiTo

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2007
13.324
33
bebegimiz oldu ve hayatimizdaki hersey degisti..
bazi seyler ii bazilari kötü yönde..
bazi arkadaslarimizin takip ettigim kadariyla esleriyle sorunlari cikti ..bazi arkadaslarimiz ailelerinden dert yaniyor..

allaha cok sükür esimle aram cok ii..bebek olduktan sonrada annemle daha ii anlasir olduk..
yani bir sorunum yok ama sizlerin derdine ortak olmak isterim ..
dertler paylastikca azalir..
belkide hep birlikte sorunlariniza cözüm bulabiliriz..:hug::teselli:

valla benim tek derdim yorgunluk,uykusuzluk allahıma şükür başka derdim yok.oglum gece kızım gündüz uyuyor-tatlicadiarzu-

ah hilmiyeciğim...
yarama tuz bastın..
ben oğlum dışında herkese karşı çok sinirli oldum..
özellikle eşime..
ama o o kadar anlayışlı ki..

sanırım, evde bütün gün ben ilgileiyorum, ben uykusuz kalıyorum diye..
gerçi hafta sonları alıyor egeyi sen dinlen diye..

sanırım birde bu kilolar canımı çoook sıkıyor..bilmiyorum..
ama uykusuzluk ve eklem ağrılarıda cabası :))

herşey bir yana oğlum çok tatlı..her geçen gün büyüyor ve inanılmaz yakın oldu bana..herşeyi unuttturuyor aslında onun sevgisi..

benim hayatım asıl şubatta tekrar çalışmaya başlayınca kayınvalidem gelipte ecrine bakmaya başlayınca değişecek ve bunun stresi beni şimdiden sardı. aslında aramız ii bir problem yok ama düzenümiz değişecek işte birincisi kendisi gezmeyi çok sever bütün gün evde kalınca akşam gezmek isteyecek ben ve eşim istemeyeceğiz ,o varken eşimden her konuda rahat bir şekilde yardım isteyemem hatta ona şakayla karışık takılamam da çünkü kayınvalidem üstüne alınır ve tabi birde ecrine kendi usulüne göre bakmak isteyecek doktorlarada intenetten okuduklarıma da pek inanmaz sağolsun...vs vs işte ufak tefek şeyler ama biliyorum canım sıkılacak

benim şu anda en buyuk sorunum haftaya işe baslayacağım...yavrumu nasıl bırakacağım, işte zaman nasıl gececek, akşam geldiğimde bebeğim bana nasıl davranacak...

benim şu anda en buyuk sorunum haftaya işe baslayacağım...yavrumu nasıl bırakacağım, işte zaman nasıl gececek, akşam geldiğimde bebeğim bana nasıl davranacak...

allah yardımcınız olsun herkesin...ecrin inizde çok tatlı maşallah...onlar sağlıklı huzurlu mutlu olsunlar herşey bir şekilde yoluna giriyorr...umarım herkes bütün sorunları aşar sevgiler..a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…