Temmuz anneleri ğöğüsler ne durumda sarkma var mı?

Arzu:)

AYŞENUR,UM CANIM BENİM:))
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2008
1.008
10
43
kızlar yaaaaaa benim ğöğüsler çok sarktı bi çözümü olan var mı?kafamçokkarıştı:çok üzgünüm:

malesef benimde ilk bebeğimde 85 likler oldu 105 sonrasındada anca 95 e indiler ama per perişan
allahtan
napalım benimkine tek çözüm estetik
seninki inşallah jimlastikle toplancak boyuttadır

korkma canım ilk sütten kestiğinde yavrunu öyle oluyor ama sonradan eski haline dönüyor merak etmekaydirigubbakcemile5

ben çok ağlamıştım göğüslerim böyle mi kalacak diyekaydirigubbakcemile3

ve saçları dökülenlerde endişelenmesin o da düzeliyorrrrrrrhihoyyyt

benimde gögsüm biri birinden büyük duruyor sarktı bidedelikafadulden

canım vallahi bir gögsümü daha cok emiyor diğerini zorla emziriyorum bazen ondan galiba birsüre emmemişti birini

ben ilk doğum yaptığımda göğüslerim 75 likti süngerli sütyen takıyordumm..süt dolunca üzüm gibi oldular hani dolarda aşağı sarkarya görüntü iğrençti ama emzirdikçee sarktı gibi olsu içi boşalıncaa....ikinci bebek peşinden oldu hemenn biri emerken diğerine hamile kaldım kesitim sonra diğeri emdii... sütten kesitkten sonrasını hatırlamıyorum nasıldı ama eski formuna kavuşmuşlardıı...kız göğsü gibi diyorlardı.
şimdi isee küçük bir böcek daha avrr..göğüsler yine aşağı üzüm tanesi gibi sarkıyor görünbtü hoş deil...kardeşim abla banu alkan gibisin valla diyorrr ...bakalımm en falz 85 olan göğüsler sütten eksince kaç olacaklarr..toplayacaklarmı ikisinde toplamıştı bunu görcez inşallahh..

benim de hiç umudum yok düzeleceğinden. :KK43: artık sütüm de azaldı. sütle bile dolmuyor. :'( sütümün olmasını daha çok istiyorum..

Son düzenleme:
X