Temmuz anneleri 3'lü testler ne zaman

benim de uclu test ne zaman sonucunu alcam yani nedir nasil bilcem hic bilmiyorum 3 mart'da doktorda randevum var belki o zaman ogrenirim sonucu
ama kotu ciksa bile (allah korusun)
amnisentez yaptirmam sanirim

bende 12 sinde verdim kanımı ama daha sonucum çıkmadı çok merak ediyorum haftaya çıkar dediler inşallah hayırlısı hbrler alırız bebişlerimizin herşeyi yolundadır önümüzdeki ayda hem şekerime bakıcaklarmış bide tetanoz aşısı varmış bakalım hayırlısı artık...

YA KIZLAR BEN BÜTÜN TEST SONUCUMU 1GÜNDE ALIYORUM ACABA KÜÇÜK ŞEHİRDE OTURDUĞUM İÇİNMİ PZT ÜÇLÜ TESTİM VAR İNŞ SONUÇLARIMIZ GÜZELDİR

----------

tipello.net - i am not referring you, i just DO recommend it.

Bende Cumartesi Gunu Randevuya Gittim...renkli Ultrasyonla Bakildiktan Sonra Doktorum Herseyin Yolunda Oldugunu Söyledi Ve 3lü Test Yaptirmami Istedi...cumartesi Kan Verdim Ve Bugun ögleyin Sonuçlari Aldik...doktoruma Gösterdim...herşeyin Mükemmel Oldugunu Söyledi...bende Ne Test Yaptirirsam Yaptirayim Ya Ayni Gun De Yada Ertesi Gun Sonucu Aliyorum...inşallah Herkezin Sonuçlari çok Guzel çikar...

Meraklicim Ben Bundan Bir Ay önce Gittiğimdede %100 Kiz Demişti Doktorum..bundada Ayni şekilde Söyledi...

kızlar gecen hafta doktora gittim bana herseyin yolunda olduğunu 3 hafta sonra onemli bi ultrasonum olduğunu söyledi cocuğun sakatlık durumuna bakılıyomus bu 4 boyutlu ultrasobnmu acaba? sizin bi bilginiz varmı???:uhm:

bende 3 boyutlu ultrasonda tekrar görmek istiyorum bebişimi.benim doktorum &80 erkek dedi ama bakalım içimden hep kız geçiyor.hayırlısı olsun ne kadarlık oldu bebişin?

18+1 Olduk Bugun...doktorum Artik Ayda Değilde Daha Uzun Zaman Dilimlerinde Görüşelim Dedi Ve 1.5 Ay Sonraya Randevu Verdi...bir Sorunun Olursa Gelirsin Dedi...

bende bugün gittim doktoruma aynen mayısa randevu verdı yarın 3lü testimiz var kızlar ne olur benim için dua edin öptüm bebişleri

----------

tipello.net - i am not referring you, i just DO recommend it.

[
BEnim 3lü testim yapıldı sonuçlar çok iyi 18+3 haftalık hamileyim haftaya detaylı ultrosana giricem bana da doktorum artık 15 günde bir randevu vermiyor 15 martta görüşücez detaylı ultrosan sonuçlarına baktıktan sonra.Cinsiyet için de %90 kız ama detaylı ultrosonda kesin öğrenirsin dedi.

benimde sonuçlarım çok güzel çıktı çok şükür bugün sonuçlarımı aldım doktroruma gösterdim rahatladım walla baya 2 hafta sonraya ultrason verdi bakalım inş oda güzel çıkar hayırlısı artık inş hepimizin çok güzel çıkar...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…