Temmuz anneleri 3'lü testler ne zaman

bxixdxixxsxxixm

KALBİM EGE' DE KALDI
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2008
1.193
2
42
Selam kızlar 3 lü test zamanımız yaklaşıyor.benim temmuzun 20.si doğum olacağı için temmuz başı annelerinin başlamış olması gerekiyor. İkili testi Allahın izniyle geçtik. 3lü testi yaptıranlardan iyi haberler ve öneriler bekliyoruz. :içelim:öptüm sizi koca göbişler

canım benim 9/02 de üçlü testim o zaman kadar bir daha doktora gitmicem Allahın izniyle cinsiyetide öğrenirim o gün inşallah herhalde 8/02 gecesi hiç uyuyamam her doktor öncesi böyle oluyor ama 9/02 başka tabiki yerimseniben
ikili testler çok güzel hepimizin Allahın izniyle ,inşallah üçlüdende çok güzel sonuçlar ile çıkmayı nasip etsin rabbim hepimize
bu arada benim hiç karnım çıkmadı hastanede 16-17 haftalık hamişleri gördüm göbekleri çıkmış gittim hamile pantalonu body si falan aldım ama uzunca bir süre giyemicem herhalde onları dün evde giydim çok komik oldu :asigim:

Benim üçlü testim 2 şubattaymış. Benim bıdışım 14 haftalık ama ben 1 aydan fazla bir süredir hamile pantolunu giyiyorum tam 6,5 kilo aldım

Benim üçlü testim 2 şubattaymış. Benim bıdışım 14 haftalık ama ben 1 aydan fazla bir süredir hamile pantolunu giyiyorum tam 6,5 kilo aldım

aman annesi yavaş git ama resimdeki sensen eğer zayıfsın 6,5 kilo iyi sayılır ben 75 ile kaldım 2 kilo aldım fazla almamaya çalışıyorum...
ama ne zaman giyerim hamiş kıyafetleri orası mechul şimdilik kendi kıyafetlerim idare ediyorum a.s.

mrb tecrübelerinize dayanarak bin soru sormak istiyorum benim 1hafta sonra ikili testim var çok sabırsızlanıyorum hergün dua ediyorum iyi sonuçlar için ikili test nasıl yapılıyor yani ultrasonda bebişin ensesi ölçülüyor daha sonrada kandanmı bakılıyor yani biraz bilgi istiyorum nasıl geçiyor allahım bebeklerimize sağlık versin

evet canım hem kan alınarak hemde ultrasonda bakılıyo inşallah sonuçların iyi çıkar canım

evet canım önce ultrason bebeğin pozisyonu uygunsa ensesi ölçülüyor sonra gidip kan veriyorsun sonra bu sonuçlar birleştiriliyor çok basit aslında ben çok beklemiştim tam beş saat bebeğim bir türlü dönmedi yani yatmadı ama şanslıysan hemende bitebilir girmeden önce birseyler ye şekerli yada meyvesuyu iç ben aç gitmiştim mesela çok zor hareket etti gidip birseyler yemiştim :)a.s.

arkadaslar bana doktorum ikili testten sonra 3 lü yapmanın sacma oldugunu soyledi cunku ikili testin güvenirligi %90 3lü testin %60 mis

ikili test yeterliymis hatta en güvenirlisiymis

evet benim doktorumda gerek olmadıgını söyledi 2li testte herşey güzel ikinizde cok saglıklısınız boşuna masraf olur ben gerek görmüyorum dedi bende doktoruma güveniyorum gerek görmüyorum

Evet aynısını benim doktorumda söyledi 2li testin sonuçları güzel çıktı ve 3lü test yapmayacağız hiç gerek yok dedi. Aynen bende güveniyorum doktoruma

Siz bilirsin arkadaşlar ama benim arkadaşım ikili testi geçti üçlü teste takıldı karnından su aldılar 21 gün sonucu beliyoruz şimdi ayın 1.de belli olacak. Ben en azından içim rahat etsin diye yaptıracağım.

benim doktorumda üçlü test yapmam gerektiğini anlattı ikilide yakalanamayan üçlü testte yakalanabiliyor örnekleri var bu yüzden gerekli dedi bende yaptıracağım ama her doktorun yaklaşımı farklı olabiliyor fisfisfis
bende yaptıracağım

kızlar bende 15 hafta 5 gunluk hamıleyım
drbu ayın 25 ınde gıdecem tam 17 haftalık olacak o zamna 3 lü test yapılacak

bende haftaya yani 16 haftalikken yaptiracagim 3lü testi .. icimde hic endise yok aslinda yaptirmayi düsünmüyordum ama ne olur ne olmaz .. genelde 3lü testler 16. haftasinda yapiliyor

temmuz anneleri.....3lü test zamanlarımız aynı gb yaklaşık şubatın ilk haftaları bende şubat 1-5 arası gidicem 3 test için...yanlız aklıma bişey takıldı.."aminosentez" sağlıklı olduğunu söyleselerde yaptırın diyolar...bu konuda bilgisi olan var mı?:bbo:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…