Temizlik asiklari burda toplanalim:))

Elseven

Üye
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2015
904
500
36
Haydi kizlar kimler benim gibi evi hep duzenli temiz olsun mis koksun istiyor :KK66: gun icersinde rutin temizliginiz neler dipkose durumunuz kacgunde bir haydi anlatalim yardimci olalim birbirimize , biri bana yaptigi temizligi anlatinca oyle bir istek geliyoki aynisini yapiyorum kalkip ,bunlari yazalimki gaz verelim birbirimize haydi beni yalniz birakmayin nerdesinizzzz temizlikci hatunlarrrr

AHanda bana konu acilmis burda :) Baslayayim mi anlatmaya

hergun toz kesinlikle alirim mutfak banyo gicir gici gunluk temizlenmeli...
evde cocuk yok henuz o yuzden 3 4 gunde bir supurur silerim

camasirlarimi yikarim kuruturum katlarim oyle ikinci makinayi calistiririm.

ayda bi cam silerim perde yikarim iki haftada bi halilarimi silerim

vc paspasini iki gunde bir yikarim

nevresim takimim 3 gunden fazla durmaz duramaazz :)

mutfak dolaplarimi 2 ayda bi silerim iclerini..

balkona gunluk vileda atarim

ayakkabilikti dolap icleriydi suydu buydu 7 24 ayakta gezer dururum
bitmiyo anacim ne is bitiyo ne guc cocuk olunca ne halt etcem bilmiyorum

benim de bugün temizlik günüm...
yatak odamdan başladım, önce dağınık eşyaları topladım, kirlileri ayırdım temizleri katlayıp dolaba yerleştirdim.
sonra nevresim takımımı değiştirdim, yatağım mis gibi oldu.
sonra yerleri süpürdüm sildim ve mobilyaların tozunu aldım
şimdi de mutfağa geçiyorum:)

HEY MAŞALLAHHHH ENERJİNDEN BANADA YOLLA :)

yavrularım temiz olun ama takıntılı olmayın. günlerden bir gün temizlik yaparken eşim geldi bıktım senin temizliğinden deyip yerleri silerken vileda kovamı salonun orta yerinde devirmez mi. gel de gırtlaklama bu adamı ama hiçbir şey yapamıyosun tabi. bende olduğu gibi bıraktım çıktım kendisi topladı ortalığı. tabiiii bu bana da ders olmadı mı? oldu. bırakın evi b..k götürsün (şaka şaka o kadar pasaklı olmayın) hafta da bir temizliğinizi yapın yeter...

yavrularım temiz olun ama takıntılı olmayın. günlerden bir gün temizlik yaparken eşim geldi bıktım senin temizliğinden deyip yerleri silerken vileda kovamı salonun orta yerinde devirmez mi. gel de gırtlaklama bu adamı ama hiçbir şey yapamıyosun tabi. bende olduğu gibi bıraktım çıktım kendisi topladı ortalığı. tabiiii bu bana da ders olmadı mı? oldu. bırakın evi b..k götürsün (şaka şaka o kadar pasaklı olmayın) hafta da bir temizliğinizi yapın yeter...
aynen haftada bir yetiyor zaten
eşin evdeyken yapma canım temizliği, ben eşim yokken yapıyorum hep, eşim evdeyken onunla ilgileniyorum böylece sorun olmuyor

aynen haftada bir yetiyor zaten
eşin evdeyken yapma canım temizliği, ben eşim yokken yapıyorum hep, eşim evdeyken onunla ilgileniyorum böylece sorun olmuyor
yapmıyorum artık zaten ama ikimizde çalışınca sadece pazar günleri evdeyiz mecburen o evde oluyodu artık dışarı çıkartıyorum ya da arabasını temizliyor ben işimi bitirene kadar :)

AYYYYY bana temzlik deme canım temizlikle kafayı kırdım
herifle kavga edioz ne bu titizlik diyor
Ayyy hosgeldin canim cok titizsin anlasilan lutfen hergun burda yaz bugun yaptigin temizligi falan canim
Ben de öyledim. Simdi cok tembellestim :KK43:
Cocuk varmi canim ondanda olabiliyor benimde tam tersi cocukdan sonra daha bi titizlestim
Benim evimde temiz ve düzenli olucak yoksa kasvet basıyor canım :KK34:
Aynen canim hosgeldin topige ev hanimimisin hergun yaptigin temizligi burda paylasirmisin

benim de bugün temizlik günüm...
yatak odamdan başladım, önce dağınık eşyaları topladım, kirlileri ayırdım temizleri katlayıp dolaba yerleştirdim.
sonra nevresim takımımı değiştirdim, yatağım mis gibi oldu.
sonra yerleri süpürdüm sildim ve mobilyaların tozunu aldım
şimdi de mutfağa geçiyorum:)
Evini cok merak ettim cnim harikasin nasil yetisiyosun bukadr tmizlige ev anlhanimisin galiba sevdim seni slk slk gel yaz buraya olurmu snden ogrencek cok sey var gibi geldi bana
Ablacim hosgleldin esin fena yapmis cok sinir bozucu ama ben esim varken bisey yapmam sadece mutfagi temiz tutarim aksamlari yoks erkekler gicik oluyor surkli temizlik yapinca

Kizlar bugun neler yaptiniz bakalim haydi yazmaya baslayalim:KK66: ben bugun gunumun cogu zamanini koltuk derilerimi silmeye ayirdim cok ince ayrintisina kadar oturdugum yerden cifledim baya yoruldum ama bembeyaz oldu cok mutluyim sora bulasik makinesini aspirinledim arti cif tabi en sonda kapilarimi sildim yerler temizdi daha dun silip supurmustum

Ayyy hosgeldin canim cok titizsin anlasilan lutfen hergun burda yaz bugun yaptigin temizligi falan canim

Cocuk varmi canim ondanda olabiliyor benimde tam tersi cocukdan sonra daha bi titizlestim

Aynen canim hosgeldin topige ev hanimimisin hergun yaptigin temizligi burda paylasirmisin

Evini cok merak ettim cnim harikasin nasil yetisiyosun bukadr tmizlige ev anlhanimisin galiba sevdim seni slk slk gel yaz buraya olurmu snden ogrencek cok sey var gibi geldi bana

Ablacim hosgleldin esin fena yapmis cok sinir bozucu ama ben esim varken bisey yapmam sadece mutfagi temiz tutarim aksamlari yoks erkekler gicik oluyor surkli temizlik yapinca
aslında çalışıyordum canım
2 aydır evdeyim
tabi ki gelir yazarım hep, mutfağı temizliyorum şimdi, ayrıntıları yazarım birazdan :)

Hizli gittim dogru. Baska bir sey de yok. Isim cevrem temizlik yapmaktan biktim. :KK43:
Yine yapinca iyi yapiyorum ama eskisi gibi sürekli ve icten degil.
E Elseven evet cocuk var. Cocuktan sonra böyle oldum. Yeni yeni yürüyor. Sürekli pesinden. :KK70:
Allah bağışlasın benım kızım büyüdü 14 yaşınd ama yinede zor
ben kitap okumak istiyorum
kafama göre takılmak istiyorum ama ne m
mümkün
hafta içi çalışıyorum zaten cumartesi full temizlk yapıyorum
:KK43:

Allah bağışlasın benım kızım büyüdü 14 yaşınd ama yinede zor
ben kitap okumak istiyorum
kafama göre takılmak istiyorum ama ne m
mümkün
hafta içi çalışıyorum zaten cumartesi full temizlk yapıyorum
:KK43:

Allah bagislasin. Ben evdeyim. Sürekli evde olunca bir de ertelemeye basladim. Kadinlarin sorumluluklari fazla hakikatten hele calisan kadin olamk cok zor

tabii paylaşırım elseven seve seve çalışmıyorum şuan yeni evlendim şu çalışmaz halimle evin işi bitmiyor bide çalışsam naparım acaba Allah çalışan kadınların yardımcısı olsun:KK68: oyy oyyy bugun benim temizlik günümdü pazartesi ev çok batık oluyor malum eşim haftasonu evde ve felaket dağınık biridir:63::63: başlıyayım ilk önce kalkar kalkmaz battaniyeyi balkonda bi güzel havalandırdım yorgan yastık çarşaf bunlar değişti, ardindan yerler süpürüdü ardından vileda atıldı en son bi güzel toz alındı kıyı köşe tabii, ardından banyo duşakabin içi klozet ve lavabo bi güzel fırçalandı köpüklü deterjan ile ve yerler silindi, ardından mutfağa geçilip patlıcan yemeği ve bulgur pilavı yapıldı görev tamamlandı canım suan bilgisayar başında önümde bitki çayı günün acısını çıkarıyorum... böyle yazması kolay oluyor ama yapması öldürüyor insanı :KK51:

X