tellwe.com'da bakılan fallar!

kızlar adam ölmemiş yaa şimdi yazdı yanlış anlaşılma olmuş diye

Merhaba canlar
Bir süre giremedim. Sonunda geldim. Parapsikolog moda olmuş sanırım baya yorum yazılmış. Ben de beğenmiştim. Falaniyethakkaniyet hakkında öldü kendi elimle toprağa gömdüm yazan falccı kim bilen var mı?
Saraylıhanıma ben de fal baktırdım sonunda.1 günlük alım yaptı yakaladım. Ben açıkçası gerçekten beğendim. Suya sabuna dokunmuyor ve ayrıntı vermiyor. Ama kesinlikle yanlış bir şey söylemiyor. Bu sanırım çoğu falcının taktiği. Baya da uzun baktı. Bir de sanırım zeki entelektüel biri. Çingene falı tadında bakmıyor. Aşkısılı bebeğimli fallar sizi de rahatsız ediyor mu?
Ha ilginç bilgi 2. Sıradaki falıma 3 günde bakan ruhani 10 günde yine %100 olmuş. Bence o sahte hesaplardan fal baktırıyor kendini övüyor. Mümkün değil yoksa.

Bu arada asıl haber Naazzın verdiği tarih tuttu an itibari ile. Bugün benim için güzel bir gün maaşımı aldığımda aile ve aşk için ayrı fal atıcam. Şimdilik biraz durmam lazım.

Parapsikologa kahve baktırdım çok değişik bir fal olmuş bu yaa anlayamadım kafam çok karıştı.. Ailevi durumları çok iyi bilmiş.Ama diğer yandan imkansız birşeyler söylemiş ve hayatta en çok istediğim şeye o kadar kısa zaman vermişki ahh ahh bu fal beni benden aldı..

Bu arada asıl haber Naazzın verdiği tarih tuttu an itibari ile. Bugün benim için güzel bir gün maaşımı aldığımda aile ve aşk için ayrı fal atıcam. Şimdilik biraz durmam lazım.

canım nazzın adını cok duyar oldum memnun olan cok onaa ne baktırdın bende bır para durumunu halledıyım yollıycam kafaya koydum :))) famaya baktıranlarıda yorumu beklıyorumm kızlar

falaniyethakkaniyet ölmemiş kızlar :) online şu anda.. mecazi anlamda öldüm filan yazmış, ciddiye alınmış :)))

[QUOTE="Audrey_Hepburn, post: 37702086, member: 110216ben kiraze12 ye baktırmak istiyorum lütfen biri bana referans olsun??? [/QUOTE]
shbbyg nickli arkadasimiz tavsiye etti de cnm,ben cok baktirdim kirazeye umarim kirmaz:) slmimi soyle,cok severim kirazeyi:)enerjin tutmazsada dusuk puan verip beni mahcup etme haa bacim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…