tellwe.com'da bakılan fallar!

Canım selena'ya baktıtıcana sarayli hanıma baktır daha iyi bakıyor bence. Selena tam bir fiyasko

yaa valla bu selananın neyını begenıyorlar anlamadım valla falları karsılastırdık sonu aynı hayatında baska bırısı olucak,yaptıgın fedakarlıklara pısman olucaksın olmadımda canımm hıhhh ..bı benı oldurmedıgı kalmıss olumsuz dıyemı sevılıyor bılemedım ben kı benım aılemden bırını oldurmuss benı evlı bır adamla sonra baskasıyla yapmıs tovbe tovbe nısanda baktırmısım hıc bıseyde cıkmamıs seven vardır bılemem

selananın neyını bu kadar ovuyorsunuz valla anlamadım bızdemı sıkıntı var arkdaşlarımla,benı olumsuzluktan oldurmus belkıde o kadar pembe tablo cızıyorlar o sıtede ,olumsuzluklar ıcınde tutturyor onu dusunuyorum artık telwede famanın falı geldı bıde herra ya baktırmıstım ıkısıde aynı tarıhlerı vermıs bakalım kızlar olabılcek seyler famanın yorumlarını daha cok begendım ama detaylı analız yapmıs yanı karsımdakı ınsanı okumus resmen cevresınıde,begendımm ..
kısacası benım baktırdıklarım..

saraylı
;detaylı yorum yapmıstıı ve ısle ılgılı olayları bıldı enerjısıde guzel en onemlısı emek verdıgını hısettım ..
seruven; eskı falını okudum dedıklerını yasamısım oyle cok detaylı bır fal degıldı ama genel olarak bılmıs.
venus; ılk falı cıkmıss,gerisi cıkanlarda cıkmayanlarda var,anlık durumları bılıyor ama.
selena; bende cıkmamıss hemde hıccccc ..anlattım ztn dıgerlerındede aılemden bırını oldurmus benı evlı adamla beraber gormus sonra baska bırıylee falın sonuda urminayla beraber baktık aynı resmen su falı cok begenılmıstı yollıycaktım o yuzden yollamadım .
falanıyethakanıyet; cokk cıcılı bıcılı pembee tablo bır faldı begenmedımm ..
herra; begendımm bılmıss anlık olayları daha zaman var .
fama ; begendımmm oda anlık durumu bılmıs ve galıba bu sıtedekı en mantıklı ınsan
kahinvanga; cok pembeee bir tablo cızmıss ılk baktırdıgımda ama olanlarda olmuss .
kiraze; kısılerı guzel analiz ediyor ama ester kira ztn kendısı, bır oyle bır boylee falları bır olucak dedıgıne bır olmıycak demıss.
esince; falı cıkmamıs dedıklerının tersıne olmuss herseyyy ..olumsuz bır yorum yapmıstı bu arada ..
khotyoyagmur ; oda yorumu kısa olsada olan olayları ve gıdısatı bende bıldı .
galen,medyumhiper ve madamsalu onlarda begenmedıklerım,cıkmadı yanı vee bırr suru onlarıda bır ara yazarım acıkcasıı cogunun bır kac kısı harıcc akıl yuruttugunu dusunuyorum ,hıslerı oldugunada ınanmıyormm gercekten ama gel gorki fal baktırmak hastalık oldu

kızlar nerden gordunuz :S allah rahmet eylesın cok uzuldum tamda butun fallara yorum yapıyordum adını yazıdm sonra okuyunca kotu oldum allah rahmet eylesın,sevenlerine sabır versın .

CANIM FAMA TARİH VERDİ Mİ VE DAHA ÖNCE BAKTIRDIN MI?

Allah rahmet eylesin çok şaşırdım okuyunca ya gencecik biriydi fotolarından görüdüğümüz kadarıyla

Ben de duvarda gordum, simdi cok uzuldum ne olmus acaba?

Gencecik adamdi, fotosunda da gulumseyerek bakiyordu, icim kotu oldu simdi. Pozitif bir insandi, fali da pozitifti, kullandigi kelimeler de guzeldi.

aynen cherry allah rahmet eylesın valla kotu oldum okuyuncaa..hayat ne kadar kısa bızde nelere takılıp nelere uzuluyoruz 1 sanıye sonra nolucagımız mechulkenn allah sevenlerıne sabır versın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…