tellwe.com'da bakılan fallar!

Kızlar, SaraylıHanımın dedikleri çıktı mı sizde son zamanlarda, ya da olaylar onun dediği gibi ilerliyor mu sahiden? Ya bana güzel şeyler söyledi, uzun da zaman verdi bekle Allah bekle gelmez :))

bende selenaya baktırdım sonunda şimdi sonuçları bekliyorum.Ayrıca ben daha önce binnaza baktırmıştım hiç gündemimde olmayan bir konuya yakın zamanda olacak dedi ve oldu başka baktıran var mı telvede binnaza

peki selena genel anlamda nasıl dı memnun kaldın mı ? Binnaz için geçmiş ve an için iyi derler ama sonuc tutmayan arkadaşlar var sende gerçekleşen önemlidir İnşallah.

Hazır kahve içmişken promosyon fal için gönderdim fincanımın fotoğraflarını. Promosyon fal nasıl oluyor yani kim yorumluyor? Bilgisayar falan mı? =D

Kizlaaaaaaaaar ben telwe de fal baktirmak istiyorum ama cok param yok. Cok pahali olmayan ama iyi fal bakan kim var telwede ?????????

ben asicicek, luna06 ya baktırmıştım. geçmiş le ilgili söyledikleri doğru. gelecekle ilgili tahminlerini bekliyorum artık :) az önce esesin e bir fal gönderdim. bakalım neler söylicek? burada sanırım selena ve binnaz çok önerilmiş. başka kimi öneriyorsunuz?

esesin'in dedikleri ban çıkmadı tam tersi oldu inşallah sana çıkar.

kızlar MARSEİLLE ye baktırdım 2kere gerçekten çok güzel ve detaylı bakıyor çok şey bildi ağzım açık kaldı birde PEMBEKAHVEE var yalnız pembekahve olumsuz şeyleride söylüyor göze alabilecekseniz baktırın ama marseille çok iyi ilk falı çıktı bende

Ne fali baktirdin cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…