tellwe.com'da bakılan fallar!

bende de anı bildi gelecek için de olacak dedi. ama durumumuz hiç de olacak gibi gitmiyor şu an bakalım hayırlısı.
gönlünce olur inş. canım.

Bende şu anki şartlarda olma ihtimali az ama önerdiği duaları okumamın az da olsa faydası olma şansı olurmuş. Deniyorum çok yıprattık biz ilişkimizi zaten olması çok zor. aynen bildi sinirden bağırdım çağırdım adama . umarım sende haklı çıkar aranız düzelir. şimdi baktım sayfasına , mükemmel yorumunuz diyorlar estanbul a bir kadın şimdiye kadar ki en iyi fal bakansınız yazmış. emin olamıyor insan. enerji uyumu da çok önemli tabi. bir de şey dedi bana ben tarotta istedim ondan çok sık karta soru sormak iyi olmaz yanlış çıkabilirmiş. kime sorsam bilemedim. insan istemezmi para kazansın kafam karıştı eğer haklıysa ben ucunu kaçıtıyorum fal olayının aynı gün bir taksim göker hemen ardına kadınlar kahvesine gitmişliğim var . 6 aydır böyle falımpire de de çok baktırdım falımpirdeniz barışacaksınız seni seviyor 1 - 2 ay bekle dedi ooo 3 ay geçti . bekliyorum bende hala

evet birkaç falcı da zamanında bana biraz bekle demişti peş peşe fal bakılmaz diye. ne duası verdi sana bana dua verseler okumam. nedir ne değildir bilmiyorsam eğer. eğer kurandan sure ayet falansa neyse de yani o okunur zaten ama arapça bir dua ve anlamını bilmiyorsam okumam sende okuma bence. büyü vs. olabilir. çok istiyorsun gönülden dua et içinden geldiği gibi.

zaman konusuna gelince bi kere daha yazdım zamanı bilen falcı yok olsa da en fazla 1-2 kez tutturur. zamanda en iyi olan falcı bile yanıldı. dediği herşey çıktı ama yanıldı.

o kız hala mithat da mithat diye fal baktırıyor mu

Kuran dan verdikleri , Niyet et önce dedi 7 kere ayetel kürsi oku dedi birde Esma verdi salı günü başla dedi 300 kere Ya Vedud çarşamba 600 kere Ya VEdud perşemde akşam 900 kere oku dedi. bunu yapabilirsen her hafta yap birde bunları bitirince yed gün meryem suresi ve yunus suresini oku dedi. düşük ihtimal le faydası olur dedi. en azında Kur andan dua zararı olmaz.

Acikahvemde agit gibi fal bakar tam pembe tablocu hep guzel seyler soyler
Digerlerini bilmiyorum ama iyi olan olsaydi burda baktirmis olan olurdu

bence bu listedekilerin hepsi çöp.. inan bana.. az buz da değilmiş kredileri.

teşekkürler kızlar cevaplarınız için. sanırım önceden baktırmış olduğum miraclenil'e baktıracağım.

Allah korusun büyü müyü ne me lazım. zaten

kızlar bu verilen dualar konusunda dikkatli olun falımpirdeki lebuda bana unutmam için dua vermişti bir kaç gün sonra anlamını öğrenmek için baktım internetten meğer karşı tarafın aşık olması için duaymış çok sinir olmuştum

laa ezbere vermiş. ben baktım estanbul un bana yazdıklarına normal dua zaten hepsi birde Ya Vedud sevgi için çekilen zikir miş deneyeceğim. bakalım olursa bilgi veririm size ama estanbul da düşük ihtimal dedi. bakalım

ben hep merak etmişimdir diyelimki bir kişi için 2 kişi dua ediyor kimin ki kabul olucak

ilknur46, post: 36668616, member: 421075"]ben hep merak etmişimdir diyelimki bir kişi için 2 kişi dua ediyor kimin ki kabul olucak [/QUOTE]
N.hatipogluna sormuslardi ramazanda:) hahahaaa aslinda cok mantikli bir soru:) iyi olan kazansin gibi bise cikiyo :)

hat
ilknur46, post: 36668616, member: 421075"]ben hep merak etmişimdir diyelimki bir kişi için 2 kişi dua ediyor kimin ki kabul olucak
N.hatipogluna sormuslardi ramazanda:) hahahaaa aslinda cok mantikli bir soru:) iyi olan kazansin gibi bise cikiyo :)[/QU

Hatipoğlu nun cevabı neydi acaba

[QUO46, pos6668672, member: 421075"]hat

N.hatipogluna sormuslardi ramazanda:) hahahaaa aslinda cok mantikli bir soru:) iyi olan kazansin gibi bise cikiyo :)[/QU

Hatipoğlu nun cevabı neydi acaba
Eror vermistir buyuk ihtimalle :)[/QUOTE]

seyrettim onu Allahın takdirine kalmış ,kim için hayırlısı ise v.s v.s diyor

Kızlaarr günaydın acayip şoktayım Dün ısrarla estanbula tarot baktırdım Yolladım dedim konu aşk değil iş için bakın lütfen diye çünkü zam bekliyorum olacak mı. Hatun her şeyi bildi ve ellerim hala titriyo eski işyerinden seni geri çağıracaklar ama kabul etmeyeceksin dedi. inanırmısın az çnce eski patronumun asistanı aradı yarın müsaitsem benimle görüşmek istediğini söyledi. hayır çağırsalar cidden gitmem ama hala şaşkınım. başka niye arasınlar ki ama yarın görüşeceğim hatırı var bakalım ne çıkacak. bu arada zam müjdesi de verdi 1 senem doluyor burada bekliyorum. dua edin :)

Hadi hayırlısı canım

Kesinlikle haklısın eneri meselesi sayfasına baktım deli yorumlar yapmışlar inanılmazsın muhteşemdin diye bende zam bekliyorum kesin benim eski patron tekrar iş için çağırdı hala inanamıyorum dün söyledi bugün aradılar ve dediği gibi asla da dönmem . Verdiği Esmaları filanda okuyorum kısmet belki az da olsa faydası olur. bide benimki arıyo mu hepten düşer bayılırım. düşükte ihtimalde olsa faydası olur dedi. çok özledim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…