tellwe.com'da bakılan fallar!

Yazmayı da unuttum adalar demişsin mesela örnek vereyim adalar yorumunda ; 60 yaş civarı karı kocayı yeni doğacak çocukları sayesinde barıştır dı şimdi bu imkansız bir şey ancak şu yönden bakarsak gelen kart kombisyonunda çocuk kartı var ise bu şekilde yorumlamıştır yorumcunun iyi olup olmadığı burda belli oluyor .

estanbul u bilmiyorum.

koptum :) bana bayağı tutturmuştu birde dur kimdi defnesultan çok iyi bakmıştı bana ,

koptum :) bana bayağı tutturmuştu birde dur kimdi defnesultan çok iyi bakmıştı bana ,

Kahve falı ayrı bir profesyonellik isteyen bir şey ancak kart fallarında bazı yorumcular doğrudan kartların anlamına göre yorum yapıyorlar yani hissiyat yok bazı yorumcular ise kartlarla birlikte tecrübe hissiyat adı neyse daha değişik yorum yapıp seni şaşırtabiliyorlar

tamam canım önce denerim aynı kapatıcının loreal markası var bende pek memnun kalmamıştım öylece duruyor. tavsiye için teşekkürler:)
Arkadaşlar yanlış anlamayın ama medyum selenanın adı çok fazla geçmiş forumda acaba reklamını yaptırıyor olabilir mi?
Ben de birkaç falcıya fal baktırdım ama beni şaşırtan falcı olmadı daha hep yuvarlak şeyler söylüyorlar.Selena farklı mı diyorsunuz?

Selena dan bahsedenlerin gercekten memnun kaldigi icin soyluyirlar onlardan biri de benim kadinda cidden his var ve bakiyor bazi falcilar gibi sallamiyor, denemini tavsiye ederim

Selena dan bahsedenlerin gercekten memnun kaldigi icin soyluyirlar onlardan biri de benim kadinda cidden his var ve bakiyor bazi falcilar gibi sallamiyor, denemini tavsiye ederim

Yok canım ne reklamı bende dahil olmak beğenenler eski topic üyeleri üye olupta 3 gün sonra bahsetmeye başlamadık Selena dan bizlere enerjisi tuttu ha beğenmeyen yada falı çıkmayan arkadaşlarımızda var.

estanbul nasıl kızlar? şu yüzdeleri yüksek olanlardan bazılar hiç tutturamıyor ya herra bende fos çıktı mesela. iki tane erkek var çok iddialılar ama kredileri yüksek diye hiç denemedim.

estanbul nasıl kızlar? şu yüzdeleri yüksek olanlardan bazılar hiç tutturamıyor ya herra bende fos çıktı mesela. iki tane erkek var çok iddialılar ama kredileri yüksek diye hiç denemedim.

zehrinaaa nasilsin sende epeydir yoktun cikan falin var mi
estanbul promosyon bakiyormus aksamlari bakar diye umuyorum sende deneyebilirsin bence

zehrinaaa nasilsin sende epeydir yoktun cikan falin var mi
estanbul promosyon bakiyormus aksamlari bakar diye umuyorum sende deneyebilirsin bence

Merhaba canım. kiraze'nin dediği tipde biriyle birşeyler yaşadım/yaşıyorum ama işler karışık biraz şu sıralar. estanbul'a baktırdım ama emin olamadığım için sordum bana harika bir pembe tablo çizdi bilmiyorum artık ne olur. kirazeyi online göremiyorum görsem bi daha baktırcam. verdiği ip uçları şu an birlikte olduğum kişiye çok uyuyor.

hmm anladim canim o zaman estanbulda pembe tablocu
kirazenin bana ilk fali cok tutarliydi anlattigi kisi diger fallarimla uyusuyordu cok uzun zaman baktirmadim 2. falinda asiri derecede sallamasyondu acikcasi begenmedim bidaha baktirmayi düsünmem

Telwede dolaşırken bir yorumcu dikkatimi çekti 1 yıl önce bakmış şu an tekrar yorum almaya başlamış belki de Prenses 34 e doğruyu söyleyen tek kişi ama Prenses34 yorumu kabullenmemiş ve 1 yıldız vermiş yorumcu Pembe Kahve yorumu aynen şöyle :Keşke biraz daha anlayışlı olabilseydiniz Mithat bey size dönmeyecek hanfendi 18 yıllık falcıyım dediklerimde yanılmam size karşı aşkı yok beyefendinin aklında başka bir bayan var sizinle görüşmesi olabilir ancak olmayacak nasibiniz değil falınız çıktığı zaman umarım pişman olmazsınız

Vallah bana da kiraze acaip tutturdu bu aralar. Haziran ayin da baktırdiğim falda her dediği çikti bir ay sonra. Hoşlandiğim kişinin arkadaşinin vefat edeceğini bildi o derece yani

Hangi falci?

NAsilsin thalix? Varmi gelismeler iyi yonde bende tik yok malesef
Bende tutar insallah selena :) hala bekliorum

Iyiyim canim son zamanlarda öyle aman aman tutan bisi yok fallarda ama 2 tane tutan olay oldu biri üzücü digeride olmasada olur diyebilcegim yakiskan birinin ask dilenmesi
Baskada olan bisi yok digerleri benimde beklemede insallah güzel seyler olur artik
Insallah tutar canim merak ettim özelden msj atiyim :)

MedyumSelena mı bahsettiğiniz yorumcu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…