tellwe.com'da bakılan fallar!

Bende seninle aynı fikirdeyim, beni de şok lara uğratmıştı ve böyle çıkan yorumları okudukça çok hoşuma gidiyor çünkü şu ana kadar baktırdığım en güzel fallar gerçekçi onundu ve bu tür yorumları okudukça benimki de çıkar belki deyip ne bilim işte ümitleniyorum., inşallah güzel olan tüm fallarımız çıkar

Merhaba kızlar. 2 gün önce selenaya katina yolladım. Yeni bir ilişkim var. Daha ilk dediği çıktı bile. Ayrıca kart falında harf vermesi de ayrı bir şaşırttı beni ki harfler de doğruydu. Yeşillik ormanlık bir alana gideceğimizi söyledi hiç aklımızda yokken bir koruya gittik dün. Bugün yıldızname attım bakalım ne diyecek. Bu arada miraclenil benim için 10 numara falcıdır. Hemen hemen her dediğini yaşarım ama nazar değmesin. Tavsiye ediyorum.

Miraclenilin hangi dediği çikti sende ??

Selena yıldıznameme baktı. Aslında geçmişle ilgili hiçbir şey dememiş o yüzden şok oldum diyemem ama mesela ben 21 yaşında 42 yaşına kadar olan şeyleri yazmış gerek evlilik gerek iş. Bekleyip görelim diyeceğim ama kim öle kim kala o zamana kadar

2-3 yıldır tellwe de fal baktırıyorum çok sık bi şekilde ama en son bu sıralar baktırmadan önce 6 ay girmemişim siteye bazen tövbe diyorum bir daha baktırmıcam şimdi aktif olanlardan baktırdıklarımı yazmak istiyorum;

medyumcilem; çok samimi bir falcı yorumu için demiyorum ama sorununuzla ilgileniyor yorumu tutmasa dahi tekrar yollamayı düşünürüm dertleşmek için

desia; tellwe cafe de çok öneriliyor ama benim durumumu anlattığım halde inatla tam tersini söyledi açıkladığım şeyi bana tekrarladı.

medyumselena; rüya yorumumu istedim kısa ama net yorumladı dediklerine katılıyorum öyle olabilir.

malefica; yeni üye olmuştu fal yorumumla detaylı ilgilendi ama dedikleri bana uymuyor malesef.

falstar; kesin ve kesin daha önce başka isimle falcı olan biri sevgilimin benim direk isimlerimizi söyledi benimde tanıdığım biri olduğuna eminim ama kim olduğunu çıkaramadım.

turnuplove; tekrar fal yollamayacağım biri falınızı kısacık yorumluyor sorunuzu okumadan başka şeylerden bahsediyor üzerine büyü var ya da tılsım yapayım şu falı da yolla yazıyor samimi bulmuyorum.

sibella1; yorumları içten samimi tekrar yollamak isteyeceğim dertleşmek isteyeceğim kişilerden falı tutar mı tutmaz mı bilmiyorum zamanı var.

defnesultan; tamamen uzun uzun sorduğum sorumu bana geri yazdı bir iki fikirde bulundu üzerine.

kocaalem; uzun detaylı bir faldı zamanı var tutar mı bilmiyorum.

rehber, çok kısa ve dediklerimi tekrarlayan bir fal oldu.

yani hemen hemen çoğunu denedim, şuna hep fal yollarım yollamak isterim dediğim kimse kalmadı fal yolladığım ve online oldukları halde saatlerce bekletip, bekletme nedenini yazmayan falcılarda var.

ya ben de birine fal baktırmak istiyorum. maddi durumum da baya sıkışık, o yüzden gerçekten iyi bakan birine baktırmak istiyorum. bir durum var içinde bulunduğum. karşı tarafta neler olup bitiyor, bi bunu öğrenmek istiyorum, bir de bu durumla ilgili hangi adımı atmam gerektiğini.
yani hem geçmişi ve şimdiyi iyi bilen hem de gelecekle ilgili tavsiye veren biri lazım. selena'ya mı baktırayım, ne diyorsunuz? ve hangi fal türünü seçeyim?

Aa gerçekten mi?? Ne zaman baktırmiştin ve kaç zaman sonra yeni birisi çikti karşina?

bir de ben biraz dertleşebileceğim beni dinleyen birine de baktırmak istiyorum. sorularımı cevaplayan tek tek. mümkünse canlı olarak bakan. sesli falan.

bir de selena'ya fal yollarken sorunuzu detaylı soruyor musunuz yoksa bir şey söylemeden, detay vermeden yolluyorsunuz ve o yine de nokta atışı mı yapıyor?

Kızlar selam =)
Venusamber hakkında olumlu-olumsuz düşünceleriniz neler?
Geçmiş an iyi denilmiş formda ama ya gelecek de olumlu mu yani çıkan sizi şaşırtan şeyler oluyor mu=)

Özelden de yazabilirsiniz -önemli.....

Arkadaşlar denediniz mi bilmiyorum, kalan son kredimle denediğim bir yorumcu var Rasat daha önce yanılmıyorsam memnun kalınmamış ama bende çok iyiydi fiyatı da uygundu.

Arkadaşım da Hana yı denemiş kahve tarot kartlarıyla desteklemiş kısa öz ama güzel bir yorumdu fiyatı da uygundu.

Arkadaşım on line fal falan okeyde dediklernin de on line olmaz benim fikrim bu şekilde boşuna para harcama derim.

İşte bana da öyle geliyor ama inanmak istiyor insan. birine sordum bize mi yolluyorsunuz diye , tütsüleyip saklıyorlarmış bizim için . geri döndürme filan yapıyorlar ama çözemedim tutuyor mu. bana lazım tutuyorsa yaptırmak istiyorum.

Denedim, beğenmedim. Arkadaşlar bahsettiğiniz Medyum Selena, Miraclenil bende bilememiş.
her falcı herkeste tutmuyor ben adaları çok beğeniyorum . çok detaylı bakıyor estanbul u da duydum tüm soruları cevaplıyormul ilgileniyormuş ama emin olamıyorum her gün yeni biri çıkıyor.

tecrübeyle sabittir ki sana tutan yorumcu bana tutmaz bana tutan ona tutmaz bu konuda bir şey diyemem ancak bahsettiğin gibi tütsülüyormuş geri getiriyormuş yok böyle bir şey ha belki kültürümüzde var ama buda internet üzerinden olacak bir şey değil zaten bu konuda bilgili olsalar ne işleri var internette 10 tl ye 15 tl ye bu işi yapsınlar o yüzden formu incele çok beğenilen yorumculardan kafana bütçene uygun birinden yorum al ama fazla da bel bağlama şu ana kadar tam anlamıyla yüzde yüz tutturan olmadı, zaten bu da beklenemez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…