tellwe.com'da bakılan fallar!

Hiç belli olmuyo kızlar gerçekten hiç

Yüzyüze be İlknur'um arada en güzeli .Online bu kadar oluru kapasitesi.

Yüz yüze hiç baktırmadım yani cafe de falan aslında bir denemek isterim İst topic inde vardır ama kim uğraşak onla aranızda anadolu yakası tarafında baktıran var mı Kadıköy de varmış öyle cafeler.

demek ki bana uğraşmak istemedi...ne gerek war hakana ayşeye sormaya dedi...girdi sayfama yazdı...

mber: 514614"]demek ki bana uğraşmak istemedi...ne gerek war hakana ayşeye sormaya dedi...girdi sayfama yazdı...[/QUOTE]
Profil mesajın içimi eritti.Allah sana alışmanın gerekmeyeceği başka sıkıntı gòstermesin.

Hiç belli olmuyo kızlar gerçekten hiç

Cidden canım sağda solda paylaştığım şeyler olsa belki derim ama değil. Ben sanmıyorum böyle şeylerle uğraşacağını. Onun da bir Hakan'ı vardır olsa olsa. Yüz yüze de çok baktırdığım için, ben şaşırmıyorum artık nasıl bu kadar bilebiliyorlar diye. Geçmiş ve anı yanımdaymış gibi biliyorlar ama gelecek ıı ıhh

mber: 514614"]demek ki bana uğraşmak istemedi...ne gerek war hakana ayşeye sormaya dedi...girdi sayfama yazdı...
Profil mesajın içimi eritti.Allah sana alışmanın gerekmeyeceği başka sıkıntı gòstermesin.[/QUOTE]

canımsınnnn Rabbim hiçbirimize göstermesin.... bu son olsun inşallah

Kesinlikle canım gecmiş ve anda çok başarılılar enteresan şekilde.

Aynen , benim şirketin adını nokta atışı yapmasına imkan yok...Binnaz ablada yıllar önce ismimi değiştirip yollamıştım bir falcıya kredi kartı bilgilerimden anladı ilkay gür ve siz o kişisiniz deyip falı iade etti yani falcıların bizim bütün bilgilerimize ulaşma imkanı zaten mevcut.O zaman siteyi şikayet etmiştim binnaz hanım aradı defalarca özür diledi sonra ilkay o siteden çıktı ama ben o siteye yine de güvenmiyorum .Hoş selenaya ben vermiştim adımı maşallah taramada çıkan her sonucu yazmış ,asıl konu hakkında 3 cümle ya var ya yok...Neyse bende bir daha baktırmam selenaya bu meseleden dolayı...Senin favorin var mı :) saraylı çok iyi diyorlar ya deneyeceğim onu ins

aynen canım bana da öyle yapmış:))) binnaz abla sitesinden nefret ediyorum zaten...aptal yerine koymaları deli ediyo..
saraylıdan arkadaslar memmun ama ben denemeyecem...
benim favorilerim klasikleşen isimler...1.Nesibe 2. Rezzan 3. Venüs

Cin olmadan adam çarpıcaklar onlar sorma :)
Venüsü ben de çok merak ediyorum ya ama online göremedim henüz. Venüsün tutan falları vardı içimde kalmıştı.

Kredi kartı bilgilerinden falcının haberi olması çok ilginç ve yasal değil ama hata bizde hala bunlara para kazandırıyoruz.

Bugün çok güldüm ya tellwe de yorumcuyu hatırlamıyorum öyle göz gezdiriyordum biri fal baktırmış aralarında geçen yazışma şu şekilde.

Kadın diyorki; ben 50 yaşında dulum bu yaştan sonra ne bebek beklemesi

yorumcunun özrü kabahatinden büyük cevap şu;

Hem dulum diyorsunuz, hem ilişkim var diyorsunuz koptum gülmekten anlaşılacağı üzere dulların ilişkisi olamaz

Oooooooooooohhaaahhhhhaaaaaaa
Bende koptum burda.Kadıncağız haklı bi savunma yapmış.Zeytinyağı gibi üste çıkmış ne güzel falcı.Ahhhaaahhhhhhhhhhhaaa..
Çok iyi ya..

Kredi kartı bilgilerinden falcının haberi olması çok ilginç ve yasal değil ama hata bizde hala bunlara para kazandırıyoruz.

o yuden paypal en iyisi en guvenilirsi aslinda kredi karti bilgisi hicbirsey ulsasamazlar nickinizle gireniz kim oldugunuzu dahi anlamazlar ama ben tellweyi tuketici kosesine sikayet edicem kac zmndir aklimda ama yapamadim paypali dolar uzerinden aldiklarindan site cok fazla haksiz kazanc saglio diger sitelerde turk parasi uzerinden degerlendiriliyor tellwede odediginizde nereeydese iki kati kadar alior ama falcilara yine ayni parayi oderken kendisi cok fazla haksiz kazanc elde ediyor, bgn yrn insallah vaktim olursa tuketici haklarina aykiri oldugundan cok da kolay bir sekilde onu turk parasina da cevirebileceklerinden sikayet edicem onlari hatta siteye de yazicam sizi sikayet ettim bu zmna kadarki paypaldan aldiginiz odemelerin uzerini iade edin die, bu sikayetler konusunda uzmn oldum ztn

ben daha bgn nbaktirdim kendisine bana selena, crimson, klothyagmur ne dediyse aynisi soyledi acikcasi ne isim verdim ne de arih yada baska birsey sdc ne icin kapattigimi soyledimkahveyi, sdc sordugum olayla ilgili yuvarlak bir cevap geldi bakalim yorum altina yazdigim cevaptan anlasilir ne demek istedigi ama fena deil cidden deneyeblirsiniz eger gercekten birine baktirmak istiyorsaniz

Birde şu dikkatimi çekti bazı yorumcular en son ortalama 1 sene önce sisteme girmişler beğenilmişler sonra yoklar ama son günlerde ben döndüm diye tekrar yorum almaya başlamışlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…