tellwe.com'da bakılan fallar!

Ben ilk falımda ne isim verdim ne de detay. Ona rağmen benim herşeyimi bildi. Gideceğim şehre kadar. Bunları bilmek bazı falcılar için normaldir. Çünkü yüz yüze baktırdığım bir falda, kadın benim sevgilimin yaşadığı şehri ve askerlik yaptığı şehre kadar bilmişti. Bunları bilebilirler. Ben Selena'nın öyle bir şey yapacağını sanmıyorum. Enerji meselesi fal işi. Ben bunu anladım. Bu arada yüz yüze baktırdığım bir falcı daha vardı. Evimin içine kadar tarif etti kadın. Ama gelecekte patladı Gelecekte tutturabilen çok nadir.

Öyle hiç falî patlamamîş yada bir iki kişiye patates olmuş bi falcı yok.Bence Bambiyu'cum sen ortak memnuniyeti baz alarak birini dene.Çünkü diğer türlü işin içinden çıkamazsın.Hayır fikir aldıkça kafan daha çok karışır.Zira herkesin beğenisi bambaşka..En çok tutturan diye bişeyde yok inanki..Birine full bilen diğerinde yanından bile geçmeyebiliyo.

alcanzar' a katılıyorum bende. maalesef fal işi böyle.

yok tatlım Selena konusunda çok eminim , internet arama sonuçlarında eskiden yaşadığım şehir ,eski saç rengim ,eski şirketimin adı :) bunları bilmesi imkansız zaten falın yarısndan çoğu enim fiziksel özelliklerim ve bu sonuçlardı..selenayı bende severdim ama arkadaşımla test ettik daha önce biri daha formda yazmıştı selena hakkında internetten araştırıyor diye hakikaten öyle.İlk fal dışında sonrakiler sallamasyon ve kısa olunca da güvenimi kaybettim zaten çıkmadı dedikleri...
Enerji meseline katılıyorum bazen karşındaki öyle bir nokta atışı yapıyor ki kalakalıyorsun,klathoyagmur da an da iyiydi ve süper nokta atışı vardı gelecek askıda :) En sonunda ya şundadır ya bunda deyip bir falcı seçeceğim :)

Aynen Alcanzarcım karar kılıp birini seçip,fal yorumunu bekleyeyim :)
Hadi bakalım rast gele.....

Bende Selena'ya buradan Julia arkadaşımın tavsiyesiyle baktırdım. Bir arkadaş daha vardı o da tavsiye etmişti. İkimizde ne isim verdik ne de başka bir şey. Geçmişimden çok şey bildi. Kimsenin bilmediği içimde sakladığım bir şey hatta. Erkek arkadaşımdan fiziksel olarak bahsetmişti. Aynen doğru. Yani beni bulması imkansız zaten. 3 arkadaşım da benim tavsiyemle baktırdı. 1 arkadaşım memnun kalmadı. 2'si memnun kaldılar. Enerji meselesi işte. Ben çok memnunum kendisinden. Dediklerinden de yaşadım, hala daha dediği bir olayın içerisindeyim. Çözüm yolu arıyorum hatta. Bu sıralar sadece promosyon baktırmaya çalışıyorum. Maddiyatım çöktü çünkü :) Promosyon falıma bot baktı, erkek arkadaşımın ismindeki harfleri bildi. Durumu da bildi. İlginç :)

alex e baktırısanız yazar mısınız nasıl olduğunu
Merhaba az önce geldi yorumum dayanamayıp baktırdım alexe evet biraz sert bir yorum kesinlikle pembe yorumcu değil. geçmiş ve şu an için mükemmel geleceği bilemem ama bu kadar falcı içinde denemeye değer. ama tarih vermesi yasakmış öyle dedi bana o garip geldi. açıkçası biraz da korktum.

teşekkürler bende deneyeceğim

Korkma gülüm ya bazı yorumcular öyle gizim yaratıyor, bazı profesyonel yorumcularda kesinlikle sağlık konusunda bakmıyorlar.

Korkma gülüm ya bazı yorumcular öyle gizim yaratıyor, bazı profesyonel yorumcularda kesinlikle sağlık konusunda bakmıyorlar.

Hatta Siraz ın bir falı vardı özel falı cinleri vardı, ona soruyordu sonra ne oldu yalan oldu cin çarpmışa döndü

Gerçi beğenmiştin onun falını ah gene düştü aklıma Siraz.

Hatta Siraz ın bir falı vardı özel falı cinleri vardı, ona soruyordu sonra ne oldu yalan oldu cin çarpmışa döndü

Gerçi beğenmiştin onun falını ah gene düştü aklıma Siraz.

Böyle cinlerle bakanlar var ama gerçekten, Songül abla diye biri vardı, hatta cininin ismi bile varmış. o zaman İzmir'deydi. Şimdi ünlü oldu İstanbul'a gitti Bakarken hakan söyle bakalım ne olacak diye soruyormuş bir de Tırstığım için gitmemiştim o zaman :)

saol kuzum, bend eçok fal baktım kafe kafe dolaştım, şimdide internetten baktırıyorum benimde zayıf noktam fal, bu ne gördüyse dan dun yazıyor hiç üzülür mü korkar mı demiyor

alex in yorumu gelid bana ne kadar çalışırsan öyle sonuç alacaksın demiş birde kopya çekme demiş ciddi bir sınavdan bahsediyorum gelmiş bana kopya diyor sinir oldum

birkaç gün önce selana'ya katina baktırdım:)))neyse telwede kredim vardı..burda da çok adı geçtiği için kullandım...sagolsun hiçbir telwe falcısı benım fallarımı yorumlamıyor...Selana yorumladı...yorumladı ama bana sorun...aynen de senın dediğin gibi benım burda hayatımla ilgili paylaştığım herşeyi bana yazmıs... ismim ve yaşadığım şehir gibi kişise3l bilgilerim yazınca benim hayatıma ulaşmak kolay tabi:)))hatta bir derdim var bölümüne konu açmıştım sanırım konumu okumuş aynısını kopyalayıp bana göndermiş:))))) biraz da yanına sallamış...benim bir sırrım varmış açığa çıkmasından çok korkuyormusum:))) walla yok öyle bir sırrım...ben kendi sırrımı tutmam ki hemen anlatırım:) bu bölümleri de sallamış kalan kısım zaten kk. alınmış...bir daha asla baktırmam...
saraylıyı merak ediyordum ancak ona da göndermek istemiyorum...selana'dan sonra...en iyisi bildiğim falcılarla devam....

kredimi de kullandığıma göre Tellwe artık bitti

Mert'e tellwedeyken baktırmıştım ben. Ben de patladı çoktan. Geçmişi de tutturamamıştı zaten. Ama sesi çok hoşş

Mert'in 3 falı çöplerde hiçbişey çıkmadı...sadece saç rengimi değiştirdim:)))) sizi üzmek istemem ama kızlar oldukça pembe tablocuuu gerçekle alakası yok....
ama sesi karizmadır..:)))) ben de İzmirliyim Bornovadan sevgiler diye başlar falına...kıdjışoecfhıuşowchıudh

hakan mı:)))
kız bu cinlerle bakanlar tam benlik an ve geçmiş nharika biliyorlar gelecek zaten cıkmıyor hiçbirinde.....LÜTFEN BENİM FALIMA CİNLERİNZLE BAKIN BARİ ANI BİLEYİM:d:dd:d:d:d AYŞE FATMA HAKAN FARKETMEZ

ahaha onun Bornova'dan olduğunu bilmiyordum yaa. Bende Bornova'dayım. Falı çıksaydı bulurdum onu burada :)

Benim 2 arkadaşım gitti bu Songül ablaya. İzmir Eşrefpaşa'daydı 4 sene öncesi. Arkadaşımın hayatını ortaya dökmüş Hakan'la birlikte Diğer arkadaşım da kadının evi çok kasvetli olduğu için, ayetel kürsi okumuş korkudan. Sonra kadın ben sana bakamam şuan korunuyorsun demiş. Öyle bakamadı ona. Ben de korkudan gidememiştim o zaman. Şimdi ünlü oldu tv'de program yapıyor. İstanbul'a yerleşti. Keşke baktırsaydım diyorum, Hakan 1-2 tüyo verirdi belki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…