Telkin veya olumlama ile hayatı değişen var mı aranızda

İlaçlara karşı önyargı besleme derim. İlaçlarla ayakta duran, normale dönen çok insan var. Sen en iyisi olumlama dene bakalım, belki işe yarar.

6-7 senedir ilaç kullaniyorum kullanan birçok kişi de tanıdım. İlaçlar hormonel olarak etki edip auni bir ayağa kaldirma yapıyor bıraktığın an eskiye dönüyorsun. Çok nadir insanlar kullanıp bırakıyor normal oluyor arastirmalarima göre onalr da gereksiz yere ilaç icmis kişiler oluyor. Psikiyatri bir bilim bile değil. Bulastigima pişmanım bilinçaltını zehirleyen bir dal. Antopsikiyatri akımını savunuyorum artık. Olumlama değil bnm yaptığım şuan telkin ve ikna yöntemi ile ilerliyorum bakalim

Bak psikolojik olarak çevremde ilaç kullanan çok oldu. Ama ilaçtan bir mucize beklenmemeli. %50 ilaçsa %50 kişinin kendi çabası. Çevremden az çok bilgi sahibi olduğum kadarıyla ilacı kontrollü bir şekilde bırakıp iyileşen çok insan var. Ama dediğim gibi ilaçtan mucize beklenmemeli, dediğin gibi beyne direkt etki ettiği için ani bir toplanma hissi oluşuyor ancak kişi kendi çabasıyla birşeyler düzeltmeye çalışmazsa eski haline dönüyor. Telkin ve olumlamayı duydum, olumlamayla kurtulan, iyileşen ruhunu tedavi eden çok insan var ama yine sana tavsiyem ehil insanların videosunu izleyerek bu yolda ilerlemen. İnşallah bir an önce düzelirsin.

Ha ama sana şu konuda hak veriyorum. İlaç gerçekten bağımlılık yapıyor. Ben psikiyatri bir ilaç yüzünden ölümden döndüm ve ilacı uzun zaman kullandıkça aldığım doz yememeye başladı. Bu tabi dehb için verilen bir ilaçtır, diğer psikiyatri ilaçları bilemiyorum.

O kategorideki ilaçlar çok tehlikeli zaten esas bağımlılık kategorisine giriyorlar keyif verici maddeye eşdeğer. Doz yetmemesi , yan etkiler hepsini biliyorum. Bakalım inşallah bilinçaltı değişince kurtulmayı umuyorum tüm bu saçmalıklar dan.

Terapist de çok ince eleyip seçilmeli. Zira bir terapiste iki yılımı paramı verdim. Kendilerine bağımlı hale getiriyorlar iş zivanadan çıkıyor. Ortalık hipnoterapistcisi emdr umut tacircileri ile doldu . İşe yarayan kişiler var mı var. Ama.bir elin parmağını geçmiyor. Bu sorunları yaşayanlara İzzet Güllü adındaki psikoloğu öneriyorum on yargılı olmadan sadece tüm videolarini izlesinler sende izle ihtiyacın varsa videoların altındaki tüm yorumları okusunlar. Psikiyatriye olan şüphelerin ve duzelmelerin kanıtıdır.

Yok benim ihtiyacım yok.
Ama birşey farkettim gerçekten güzel gayette kendini ifade edebilen bir kadınsın. Umarım bir an önce düzelirsin. Kalbini kırdıysam kusura bakma amacım hiçbir zaman seni kırmak olmadı. İyi dileklerimi sunuyorum sana, ara ara güncelle konunu, bilgilendir mutlaka bizi. Sağlıkla kal.

Keyif verici maddenin bir muadili kullanılıyormuş zaten. Öğrendiğimde bıraktım. Açıkçası uy... Etkisi yaratıyordu bende. Ciddi anlamda uykusuzluk, bağımlılık yaratıyordu. Pür dikkat kendimi verebiliyordum ama kalbimi de çok hızlandırıyordu.

Yüksek ihtimalle sende kötü şeyler yaşadığın için ben ciktiysam o sürecten herkes çıkar diye düşünmüş olabilirsin seni de anlıyorum. Ama herkesin bunyesi farklı işte tepkisi de farklı oluyor olaylara . Yaşadıklarını anlatırsan dinleriz bizde seni burada .. teşekkürler

Biliyorum o ilaçları hatta özellikle bir tane var öğrenciler uyumamak ders çalışmama için kullanır adını buraya yazmicam yasak olduğu için bir daha kullanmamani tavsiye ederim..

Biliyorum o ilaçları hatta özellikle bir tane var öğrenciler uyumamak ders çalışmama için kullanır adını buraya yazmicam yasak olduğu için bir daha kullanmamani tavsiye ederim..
Bıraktım zaten,teşekkür ederim.
Hadi inşallah hakkından geleceksin bu hayatın, inanıyorum ben sana. Görüşmek üzere..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…