Televizyonunu kaldiran televizyon izlemeyen varmi?

Benim evimde mesela televizyon yoktur. Ancak esimle çok fazla tartışırız. Bununda sebebi sanırım akşamları kendimizi meşgul edecek birşey bulamayıp birbirimize çatmamiz. Ama birkaç ay sonra almayı düşünüyorum.

En televizyonu hiç aramiyorum.ama esim sürekli dizi izler. Evde tv olmadığı için cepten yada i paten izler. Eşimden dolayı alacağız. Çatışma olmaması için.

En televizyonu hiç aramiyorum.ama esim sürekli dizi izler. Evde tv olmadığı için cepten yada i paten izler. Eşimden dolayı alacağız. Çatışma olmaması için.

benim eşim de çok seviyor televizyonu. bir yandan tv açık bir yandan telefondan video izliyor.

aslında akşamları yapılacak çok şey var. yarının yemeğini hazırlayabilirsiniz, temizlik yapabilirsiniz, evde küçük çocuk varsa onunla vakit geçirilebilir, yürüyüşe ya da spora gidilebilir (bunlar eşinin dikkatini çeker belki :), kitap okunabilir.

zaten akşam kaç saat evde oturuyoruz ki? onu da televizyon izleyerek geçirmek bildiğin vakit israfı.

o kadar kalitesiz birbirini yiyen, kavga dövüşün olduğu yayınlar var ki izeleyecek birşey bulamıyorum cidden.

bir bir buçuk yıldır izlemiyorum 2 kez benden habersiz dolar euro uçmuş aa bile demedim... haber dahil izlemiyorum zaten günden şişirme, verilmiş kararlar var onu uyguluyorlar.... dünyanın en rahat şeyi tavsiye ederim,

sinirlerim söndü bir rahatlık bir ferahlık, ara sıra bir iki film izliyoruz,

uykular bile düzene girdi yaaaa,

evimi toplamaya başladım,

kafam dinginleşti,

günlük işlerim bitiyor,

yaptığım yemeğin hızı arttı:tv karşısındayken 2 saatte ayıkaldığım şeyi normaldde 35 dakkada bitiriyorum yaa,

o kadar çok şey var ki yapacak kahveni iç kitabını oku bloğuna yaz, otur bir iki yemek yap fazla yap buzluğuna da koy o yemekler çok olunca çıkart buzluktan bir iki akraba kuzen çağır misafir et, meğer ne çok kölesiymişim amaaaannn daha da tövbe...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…