Telepati,telekinezi,ruhsal enerji, düşünce gücü gibi konulardan anlayanlardan yardım istiyorum

Bikahvekolik

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2017
37
32
32
Merhaba arkadaşlar ben telepati, telekinezi ve ruhsal enerji, düşünce gücü konularına oldukça meraklıyım. Bu yeteneklerin de her insanda var olduğuna inanıyorum. Kendimdeki bu yetenekleri kullanabilmemi öğretebilecek kitap arıyorum. Bu konularla ilgilenen arkadaşlardan yardım istiyorum memnun kaldığınız kitap var mı veya bu konulardan anlayan arkadaşlar beni aydınlatabilir mi?

Ergün candan

Ruhsal güçleri geliştirme teknikleri.

Bana da biri onermisti. Bu konularla ilgiliyseniz az çok bilginiz var demektir bu kitap basit ama herkesin anlayabileceği farkındalığı artıran bir kitap.

Selam , Dr. Joseph Murphy-Bilinçaltının Gücü , Pierre Franckh-Rezonans Kanunu bunlar çok güzeldir okumadıysanız tavsiye ederim.

Nefes teknigi ve meditasyon yap bazen hic bir sey yapmadan otur ses dahi cikarma konusma bisey dinleme kendine soru sor ve hemen cevap bekleme ve ya zihnini zorlamadan cevaplari bulmaya calis bunlari yapmaya basladiktan bir sure sonra bana msj at ve hatirlat sana bi kac zikir onermek isterim :)

Kendini hazir hissetmen cok onemli emin ol pisman olabilirsin zira ben cok pismanlik yasayip artik bir cok yetenegimi gormezden gelmeye basladim cunku olacak kotu seyler bilil oturup beklemek cok aci geldi bana artik notr karsilamaya basladim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…