Telefonum Bozuldu Yardımm

ilginchakkatenn

Hazelin
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2018
485
195
Kızlar merhaba.2 sene önce V*tan bilgisayardan İphone 12 model telefon almıştım alırken de ekran kırılması, pil değişimi vs için garanti/kasko yapın zaten dışarıda yaptırırsanız daha maliyetli olur demislerdi .Telefonumun ekranı çalışmıyor kızlar yani sağ taraftaki açma kapatma düğmesi çalışıyor ekran parolasını girmek istiyorum ama oradaki 1-2-3 4-5-6 olan tuş yerleri dokunmuyor.Bende sordum kasko/garantisi devam ediyormuş numara verdi arayın dedi ben V*tan bilgisayar yolluyor sanıyordum ama onlar yollamıyormuş.Kargo koduyla gönderiyormuşum daha önce böyle gönderen var mı ? İnternetten baktım sigorta geri gönderdiği telefonlar olmuş, memnun değilmiş kimse napsam bilemedim.

Ben kasko yaptırmamıştım ama bir kere sinirlenip ceketimi çarpınca telefonum bozulmuştu meğer çiçeğim içindeymiş 7 yıl kadar önce izmirde apple merkezine götürmüştüm ücretsiz yapmışlardı ama attığımı söylememiştim tabii, durduk yere oldu demiştim hangi şehirdesiniz? Belki vardır bulunduğunuz şehirde bir soruşturun

Apple'dan almadım ben.Vatan'dan almıştım alırken de uzatılmış garanti + kasko satın almış bulundum.Gittiğimde Vatan'a bana kargoyla göndereceksiniz dedi yani kargoda hasar alır mı çalınır mı tedirgin oldum e bir de kesin yapılır mııı

Valla bende tanıdık telefoncudan ikinci el almıştım. Bence siz şehrinizde var mı bi soruşturun götürün. kargo kısmını hiç bilemeyeceğim, her şey olabilir

Hangi ildesin bilmiyorum ama Apple'ın kendi mağazasına gidersen yaparlar lakin vatanın kaskosu orası için geçerli mi bilemiyorum. Apple'ın online destek sitesinden bağlan ne diyecekler garantisi var mı yok mu neresi sana yakın uzak yardımcı olurlar

Bazıları ben bunu samsung da yapmıştım. artı ücret ile gelip evinizden alıp aynı gün veya ertesi gün teslimat yapıyor onları bir araştırın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…