Telaş, mutluluk, endişe her şey birbirine girdi

Yer degistirmek sorun olmaz, kumlari oldugu surece rahatlar. Onun disinda kedi kumunun tozundan endise ediyorsaniz kendini temizleyen kedi tuvaleti var. Turkiye'de de oldugunu biliyorum, ben kullaniyorum ve cok mutluyum. Kum yerine granul kullaniyor, benim kediler hic zorluk cekmeden bir gunde alistilar. Kum temizlemekten kurtulduk ve evde cok daha az toz var

Merhaba efendim. Hayırlı olsun inşaAllah sağ salim güzelce kucağınıza alırsınız.
Çocuk gelince kediyi atan insanlardan olmadığınız için Allah razı olsun.
Kolaylık olur illa ki arkadaşların tavsiyelerini izleyin işe yarar, arada onla fazlaca ilgilenirseniz afacan küçük kuzuya kanka bile olur uy yerim.

Çok tatlısınız teşekkür ederim yorumunuza..
bende beraber büyüsünler istiyorum inşallah bakalım.

Çok tatlısınız teşekkür ederim yorumunuza..
bende beraber büyüsünler istiyorum inşallah bakalım.
Teşekkür ederim o sizin tatlılığınız, kedi seven bir anne her şeydir. Büyürler büyürler ah o afacanlar ah. Tüylü mırıltı yeni kardeşini çok sevecek.
Tüy yutar o olur bu olur korkunuz da olmasın zaten tecrübelisiniz bakım için.
Yaş olayı da tam yaşınızdasınız keşke ben de evli olsaydım 28 yaşında çocuk yapmayı tercih ederdim hiç takmayın mutluluğunuzu yaşayın.

Hem oğlum hem kedim var. Taşındığımızda tuvaletinin yeri değişmiş oldu. Hiç yadırgamadı, nereye koyduksak kumunu tuvaletini oraya yaptı. Hiç dert etmeyin :)

Edit: Ben de 28 yaşında anne oldum 30 olmak üzereyim :)

bunu araştıracağım teşekkürler

nereye koyduysak oraya diyor herkes içim öyle rahatladı kiAllah razı olsun valla sizden ..
sağlıkla büyüsün oğlunuz ve kediciğiniz

Bebeginiz hayirli olsun. Insallah saglikla kucaginiza alirsiniz. Bence bir an once degistirin ve diger odayi kapatin ki gelecek 8 ay boyunca o odaya olan aliskanligindan kurtulsun. Ayrica kediler cok iyi koku alir kumunu nereye koyarsaniz koyun gidip oraya tuvaletini yapacaktir.

Kendi kendini yikayan ve kurutan wc den bahsediyorsunuz degil mi? Kullanan birinin goruslerine cok ihtiyacim var.. Kac kedi ile ne kadar suredir kullaniyorsunuz? Benim de 3 kedim var ve cok ihtiyacim olan bir urun..Almak istiyorum ama memnun kalirmiyim diye emin olamadigim icin siparis vermedim bir turlu.. Cunku az bi para da degil en son baktigimda 3 bin liraydi TR fiyati.

derdinizi seveyim kediler temiz canlılardır, kumu neredeyse oraya giderler. Stres yaşıyorlarsa seçtikleri biyere çiş yapabilirler ama istisna bir durumdur. Endişelenmenize gerek yok

Of ne çokmuş yahu. Burda da az değil ama 3000 değil sonuçta. 3 kedim var, 3-4 aydır kullanıyorum. Online okuduğumda 3 kedi ile otomatik temizleme modunu kullanmayın diyenler çoktu saatli denedim ama hiçbirimiz mutlu olamadık o şekilde. Otomatiği deniyorum bir aydır hiçbir sorun yaşamadım. Tek yaptığım şey gündüzleri açıp geceleri kapatıyorum otomatik temizlik ayarında, ve inanılmaz kolay her şey. Granüller yine etrafta ama kedi kumu kadar değil ve temizlemesi çok çok daha kolay. Üzerine ekliyorsunuz azaldıkça, günlük temizlik de sadece sifonu çekmek tuvalete bağlıysa. Yutmalarında da sorun yok granülleri, plastikten yapılma değil. Makinenin döngüsü yarım saat kadar sürüyor temizlemede, gürültülü bulmuyorum kesinlikle. En sonunda da mis gibi kokuyor ev ferah ferah valla. Granüller kokuyu kedi kumu kadar kapatmıyor ama makine 10 dakika içinde temizlemeye başladığı için ben ikinci banyonun kapısını çekip kapatabiliyorum. Eğer diğer kediler kullanmak istiyorsa 10 dakika üzerine ekliyor cihaz, içinde kedi varsa başlamıyor temizlemeye.

Özetle, belimin ağrısından, 3 kedinin kumundan kurtuldum. Vakit ve para açısından daha ekonomik oldu. 2 ayda bir granül alıyorum haftada bir kedi kumu almak yerine. Temizlik için gereken (güzel kokan) aparat en az 1 ay gidiyor 3 kediyle rahat. Sadece ayda bir açıp makineyi temizliyorum sorun çıkmasın çalışmasında diye. Evin tozu azaldı, kediler temiz tuvaletle inanılmaz mutlu. Onun için de konu sahibine önerdim, birçok hamile kedi sahibi burda otomatik tuvalet alıyor ki ekstra fiziksel işten, zamandan ve tozdan kurtulsunlar.

Kedilerde bu sorunlar olmuyor. Benim kedim yok ama senede iki kere arkadaşımın kedisine bakiyorum kendi evimde. Kumu nerdeyse oraya yapiyor tuvaletini. İlk günler biraz sakin oluyor (saklaniyor) ama max. 3 gün sonra benimsiyor ve mutlu mesut oynuyor evde

Sorun olmaz biz 3 kedi ile 3 kere taşındık yer depişti evde tadilat oldu .
Dikkat edeceğiniz kedilerinize düzenli iç dış parazit yaptırın ,wc yi çıplak elle temizlemeyin mümkünse eşiniz destek olsun,çok güzel uyum sağlıyor bebeğe kedi :) hayırlı olsun bebiş.

Kumunu mamasını yeni yere tasıdıktan sonra ona gösterin kum temizlenmemiş olsun koklayınca kendinin olduğunu anlayınca bidaha hep oraya gidecektir ha bir de hayirlısıyla kucağınıza alırsınız inşallah

Yaşınız bence de ideal
Ben de 28 yaşında hamilelik sürecine girdim

kumunu yavaş yavaş yeni yerine taşıyın ki pat diye afallamasın, 1 er metre öteleye öteleye götürün.kediş bu değişikliklerden etkilenmez merak etmeyin.

Direk taşıyabilirsiniz herhangi bir sorun olmaz mamasını suyunu tuvaletinin yerini gösterin yeterli

Hic.bisey olmaz canım sen ona yeni.bir.yer yaparsiniz hayirli olsun.bebeginiz Allah saglikla.kucaginiza almayi.nasip.etsin

Benimde kedim var aynı evin içinde eşyalarının konumunu değiştirmenin sorun olacağını sanmıyorum hafta sonu tatilinde farklı tamamen farklı ortama taşımıştık ama yine gidip kendi WC sine yapmıştı.Yaşama alanlarını tamamen değiştirseniz Yani farklı eşyaların olduğu eve geçseniz alışması zor olur ama bu durumda sorun olmaz.Bebişiniz de hayırlı olsun Ne güzel kardeş geliyor kedinize

Ablamın kedisi klozete yapıyor .Alıstirma aparatları varmis galiba.Onun tuvaleti ayrı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…