Tekrarlayan kayiplar

Beyak89

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2016
13
8
35
Herkese iyi akşamlar arkadaslar. Ben 27, esim 30 yasinda. 3,5 yildir evliyiz. 1,5 yildir bebek istiyoruz ama 13 ayda 2 kayip yasadik. İlkinde 5-6 haftalikken kanamam oldu kurtajla alindi. ikincide 11+3 haftalikken kontrolde kalp atisi olmadigindan alindi. 2.si patolojiye gonderilmis temiz cikmis. Şimdi ayrintili bir taramaya giristik. 15 maddelik test istedi doktorumuz. Çogu cikti sonuclarin. sadece d vitamini eksikligi ve lupus1-lupus2 sıkıntılı gorunuyo. Bunlar da pihtilasmayla ilgili galiba. Bu konuda bilgisi olanlar yardim etsin lutfen. Bu lupus1-lupus2 nedir tam olarak. Sonuc negatif olmasi gerekiyomus. Bende sayilar yaziyo. Diger sonuclar icin beklemedeyiz...

Esim son hamilelikten önce sperm testi yaptirmisti. Dr iyi demiş bir de siz degerlendirir misiniz;

Perhiz: 5 gün
Renk,Koku : Normal
Volüm : 5.1 ml
Likefaksiyon: 30 dk
Sperm Sayisi/ml : 80milyon
Total Sperm : 408milyon
Morfoloji : %9 (Kruger Strict)
Total Motilite : %75
Progresif Mot. : %50
Non Progresif : %25
Aglutinasyon : Yok
Yuvarlak Hücre : 1-2 adet

Dogal yollardan sansimiz nedir sizce?Psikolojimiz alt üst oldu iyice. Allah yardimcisi olsun herkesin.

Canm eşinin sonuçları hayat iyi bence kayıplar pıhtılaşmadan kaynaklidir .. sayılar konusunda baya bi tecrübe kazandım bir yildir

Cok saol canim. bakalim beklemedeyiz. sonuclarin hepsi cikinca dr kontrol edecek. ama sabredemiyo insan. cok zormus. Allah sabir versin herkese.
Aminn sabır zor iş gerçekten ama mecbur beklemeliyiz herşeyin bir zamanı vardır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…