Tekrardan ben bakabilir misiniz acill

canancan1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2024
10
1
28
Merhaba kızlar tecrübeli yorumları bekliyorum.
5 aylık evliyim. Geçen ay ki son adetimi 18 temmuzda oldum 5-6 gün sürdü. 31 temmuzda eşimle korunmasız ilişki yaşadık. İçe boşalma olmadı fakat henüz bebek istemediğimiz için garantiye alalım deyip 3-4 saat sonra ertesi gün hapı kullandık. Bu ay 25 ağustosta regl oldum kahverengi gibi az az geldi günde bir ped kadar sadece ve pıhtılıydı.5 gün sürdü. PCOS um da var. Progestan hapıyla regl oluyorum( doktor reçeteli). Suan alt karın ağrım ve az göğüs hassasiyetim var gibi.Sizce hamile olma ihtimalim var mıdır. Yoksa boşuna mı düşünüyorum.

hiç sanmıyorum ertesi gün hapları dediğiniz gibi yapıyor burda aynı şikayetleri birçok kişiden duydum hiç biri de hamile değildi

Merhaba kızlar tecrübeli yorumları bekliyorum.
5 aylık evliyim. Geçen ay ki son adetimi 18 temmuzda oldum 5-6 gün sürdü. 31 temmuzda eşimle korunmasız ilişki yaşadık. İçe boşalma olmadı fakat henüz bebek istemediğimiz için garantiye alalım deyip 3-4 saat sonra ertesi gün hapı kullandık. Bu ay 25 ağustosta regl oldum kahverengi gibi az az geldi günde bir ped kadar sadece ve pıhtılıydı.5 gün sürdü. PCOS um da var. Progestan hapıyla regl oluyorum( doktor reçeteli). Suan alt karın ağrım ve az göğüs hassasiyetim var gibi.Sizce hamile olma ihtimalim var mıdır. Yoksa boşuna mı düşünüyorum.
Aşkım gebelik testi kan olsun idrar olsun adet gecikmesi olunca yaptırılır en garanti yolu budur . Ertesi gün hapını gereksiz kullanma zarar verirsin kendine

Evet biliyorum garantisi test, suan bir haftalık bir yoğunluk içindeyim bu sıra test yapamayacağım burada bilgisi olanlara sormak istedim sadece🤔

Arkadaşlar öncelikle herkese merhabalar , biliyorsunuz ki yarın mevlid kandili ve ben hamile kalmayı çok istiyorum rica etsem ettiğiniz duaların içinde bana da yer verir misiniz ? özellikle hamilelerrr... 😍 nolurrrrrrrrrrr çok ihtiyacım var dualarinizaaaa🥺 şimdiden herkese çok teşekkür ederim , hepimizin kandili mübarek olsun rabbim dualarımızı kabul eylesin 💗

X