Gebeliğe Hazırlık Tek yumurta ile çatlatma iğnesi olup hamile kalan var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Çoğu tanıdığım kişi yanına gidip gebe kaldı. Bana doktor ne dediyse aynısı söylüyor ben bildiğine de inanıyorum Rabbiminn takdiri gerisii.

Nerede canim bu kadin

Çok su tüketenler hamilelik hormonunu vücuttan daha çabuk atıyormuş o yüzden sordum. Canını sıkma yani yumurtan zaten çoktan çatlamıştır :) İnşaAllah isteyen herkese nasip olur.
Merhaba canim durumlar nasil? Ya bu ay 10cu gun ultrasonda gayet iyi iki yumurtam vardi 15 ve 19 mm. Doktor igne vurma bekle dedi. Bugun 13cu gun ve 30 ve 25 mm olmuşlar. Doktor neden bekletdiki bari bir gun sonra vurul deseydi. Bugun o 25 için vurulucam igne. Allahdan umut kesilmez. Gelecek ay aşilamaya gidicem artik. Senin kaçinci gunun igne sonrasi? InsaAllah tutmuşdur ya. O kadar seviniyorumki guzek haberler alinca burdan. Umudum artiyor

Allah razı olsun kuzum benim 14. Gün ama test negatif çıktı. Sanırım ben de bu ay tekrar gideceğim doktora. Yumurtların güzel gelişmiş :) kendiliğinden çatlayacak mı görmek için bekletmiş olabilir. Hayırlısıyla bu ay tutar İnşaAllah canım. Haber ver yine :) aynı şekilde ben de burada güzel haberler alınca mutlu oluyorum

Aslinda aşiri buyudu ve hamilelik şansim düşük. 30 olan zaten işe yaramaz. Igne vurulacakdik ama bu kadar buyumez dedi dedim benimkiler çabuk buyur ama onemsemedi gül gibi yumurtalari ziyan etdim. InsaAlkah 25 olan tutar( tutmazsa da gelecek aya umut ederiz

Merhaba daha önce yumurta takibi yaptırmış mıydınız? Benim yumurtalarım da düzensiz ve gereğinden gazla büyüyor ve kiste çeviriyor o nedenle merak ettim.

İnşaAllah tutar kuzum. Beklemek çok zor oluyor

Merhaba daha önce yumurta takibi yaptırmış mıydınız? Benim yumurtalarım da düzensiz ve gereğinden gazla büyüyor ve kiste çeviriyor o nedenle merak ettim.
Femara tedavisi goruyorum. Ilaçla hep boyle geçen ay da biri 13cu gun 30a kadar buyudu. Daha erken takip gerekli bizim gibiler için. Nekadar buyukluk oluyor mesela

Femara tedavisi goruyorum. Ilaçla hep boyle geçen ay da biri 13cu gun 30a kadar buyudu. Daha erken takip gerekli bizim gibiler için. Nekadar buyukluk oluyor mesela
Daha erken vuramaz mı iğneyi? Geçen ay da fazla büyümüş çünkü.

Benim Haziran ayında 12. Gün 40 mmydi aşkındı. Eylülde 12. Gün 21 mmydi, ekimde 11 gün 32 mmydi. Dengesiz ve çok büyüyor bunu bu ay farkettim bir sonraki ay yumurta takibi ve gerekiyorsa iğne istemeyi düşünüyorum.

Canım ben az önce erken gebelik testi denedim hayali bir çizgi çıktı. Konu açtım. Sence olabilir mi ?

Zaten 10cu gun normaldk. Bende sabahdan ona sinir oluyorum ya tam normaldi vurdurma dedi pazartesi ultrasona dus bakalim dedi. Elli kere dedim çabuk buyuyor ama malesef geç oldu

Ilaçsiz mi boyle?

Kaç gün nar yedin, inceliğe iyi geldi mi?

Ovulasyon testinde mi tam çatladığını gördün?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…