tek yumurta ikizi

cunos

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
20 Mart 2008
74
0
arkadaslar tek yumurta ikizine hamileyim.bugun dr um risklerinden bahsetti cok korkuyorum.yapışık olması ,vs gibi.sizlerde tek yumurta ikizine hamile olan var mı?varsa kaçıncı haftadasınız riskleri nedir?tesekkurler

benim bebıslerimde tek yumurta ikizleri ıkısıde erkek ve eylulde dort yasına gırecekler teyzelerı.gayet saglıklılar cok sukur.hıc korkma canım sadece dua et.

Ben de üçüz anne adayıyım..İNŞALLAH...17 haftalık gebeyim..Benim de ikisi tek yumurta ikizi..Evet bu durumda benim de dr.um riskli olduğunu söyledi..Aynı kesede oldukları aynı besin ve oksijeni paylaştıkları için..Monokoryonik diamniyotik..Yani tek plesenta iki kese içindeler..Sağlıkla gelsin kuzularımız inşallah hepimizin..

Ben de üçüz anne adayıyım..İNŞALLAH...17 haftalık gebeyim..Benim de ikisi tek yumurta ikizi..Evet bu durumda benim de dr.um riskli olduğunu söyledi..Aynı kesede oldukları aynı besin ve oksijeni paylaştıkları için..Monokoryonik diamniyotik..Yani tek plesenta iki kese içindeler..Sağlıkla gelsin kuzularımız inşallah hepimizin..

:asigim: :asigim:
allah analı babalı büyütüsn..
işallah ebnimde evlenince üçüzlerim olur..

aillemde ikiz çok ama üçüz yok :çok üzgünüm:

olumsuz şeyler düşünmememiz lazım kızlar aklımızdan bile geçirmememiz gerekli. zira AKŞAM BUNU OKUDUKTAN SONRA BÜTÜN GECE UYKUM KAÇTI aklımdan çıkarmaya çalıştım Rabbim hepimizin bebeklerini korusun . benimkilerde tek yumurta ikizi olabilir dedi doktor. inşallah hepimiz sağlıklı bi şekilde kucağımıza alırız..

tek yumurta ikizlere bayiliyorum ya ikiside tipa tip aynilar kopyasi resmen. dualarinizi hic eksiitmeyin hanimlar insallah sapa saglam ikizleriniz dünyaya gelir akliniza kötü seyler getirmeyin insallah evlendigimde benimde saglikli ikizlerim olur diye dua ediyorum hep:Saruboceq:

X