Tek yumurta ikizi sivi fazlaligi

Simg

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Mart 2024
2
0
29
Merhabalar oncelikle bilgisi olan varsa lutfen boluse bilirmi benimle suan 21+2 gunluk hamileyim tek yumurta ikizi tek kese icinde yani dogal yolla gebe kaldim pazartesi perinatolojide kontrolde bebeklerin kalbine bakildi birinin kilosu 290 civari digeri iae 360 civariydi dr normal dedi 3 hafta sonra tekrar gel detayli ultrasonla bakilacak dedi carsanba kadin dogum dr kontrolumdede hersey normal dedi ben ayni ay icinde hem perinatolojiye hemde kaddin d muaine olunuyorum bu gun arasitrna hastanesinde muaineye gitmistim ve bebeklerin suyunun fazla oldugu gelisim geriligi kilolarinin az oldugunu soylediler ve beni baska sehire sevk edecekleri soyleyip sali gunu gel dediler basina gelen varmi acaba ikiz gebelikte sivi fazlaligi karnim asiri buyuk 12 kilo almisim 5 ayin icinde lutfen bilgisi olna yardimci olsun cok tedirginim

Sıvı fazlalığı genelde gebelik şekerinden oluyor
İlk hamileligimdede seker yuklemesinde sekerim yuksek cikmisti 37 hfta doguma alinmistim ben gebelikte bu olayi yasayan varsa nasil surek beni bekliyor onu merak ediyorum cok endiseliyim 4 gun once gorulmeyen sivi fazlalihi nasil.olurda 4 gun sonra gorulur diye

X