Tek tüpte hafif geçiş

mavispreyboya

Ve şarkımdaki kuş öldü. Koruyamadı ellerim..
Kayıtlı Üye
9 Aralık 2020
3.260
6.472
Kızlar rahim filmi çektirdiğim de bir tüpümde hafif sıvı olduğu tespit edilmişti iki tane doktora danıştım olur çocuğun dediler olduda ama sağlam tüpümde dış gebelik oldu ve o tüpü aldılar şimdi o sıvı olan tüp kaldı ameliyat sırasında doktorum mavi bi sıvı verip bakacam durumuna demişti hafif geçiş varmış almamış o tüpü açık ameliyat oldum zaten ben adet olunca gel tekrar rahim filmi çekelim dedi şimdi bu tüpde hafif geçiş olması ne demek tüp bebeğe yönlendiririm dedi hsgden sonra tüpün durumuna bakıp ben tekrar ameliyat olurmuyum korkuyorum artık bu daha öncede büyük bi ameliyat geçirmiştim 3 olacak şuan hiç bişey belli değil daha ameliyat olalı 14 gün olacak ama kafamdan bi türlü atamıyorum yine uğraşacam yine bir sürü zorluk seni bekliyor diye kendi kendimi yiyip bitirdim bide anksiyete var

Bu durumu yaşayan bilgisi olan kimse yokmu
merhaba, benzer durumu bende yasadim tuplerim ikiside tikaliydi birinden cok cok az hafif bisey gozukuyordu. 5gun doktorum tuplerin icine ilac verdi, hani tuplerin icini yikiyormus gibi. Sonra yeniden hsg cekildim tupun biri acildi. Acilmazsa eger tek cozum tup bebek.

Merhaba, peki hamile kala bildinizmi? Aynı durumu yaşıyorum şu an

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…