Tek tüple hamile kalan varmı

Smrhsudh

Üye
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2022
120
9
32
Kızlar ben dış gebelik geçirdim ve tek tüpüm alind 7 aydır deniyorum ama olmadı soğan suyu da yaptım olmadı, hsg çektirdim 3 ay önce ama hala hamile kalmadım kendimi çok zaresiz hissediyorum artık benim gibi olan varmı acaba,yazarsa Mutlu olurum.neler yaptınız anlatin bende yapım bebeğim olsun istiyorum artık

Benim sağ kapalı sol açık. İlk kilo sorunum vardı kilo verdim sonra bol yeşillik tükettim bol su yürüyüş doktor kontrolünde femara kullandım çatlatma iğnesi oldum gebe kaldım. Nar suyu tükettim arı sütü polen karışımı tükettim

Var arkadaşım ben. Burda tek tüple gebelik konularına hep aynı şeyi yazıcam.
Ocak 5te dış gebelik ameliyatı oldum. Sol tüpüm alındı. Bana da çevremdekiler tek tüple gebelik zor dediler. Ameliyatta diğer tüpünde kapanmış olabilir dediler. Mart ayında doktora gittim. Niyetim hsg çektirmekti. Allah ondan razı olsun.
Bana hsg çekmeyeceğini , aklımdan çocuğum olmaz düşüncesini atmam gerektiğini ve bir kere hamile kalmışsam yine kalabileceğimi söyledi. Yaz ayını kendine ver tatiline git kafanı boşalt dedi. Ramazan bayramında tatildeydik. Dönüşte hamile kaldım. Lütfen aklınızı boşaltın, içinizi ferah tutun. şuan ezan okunuyor dileğim en yakın en istediğiniz zamanda hamile kalırsınız. Süper sağlıklı bir hamilelik geçirip evladınızı sağlıkla kucağınıxa alırsınız inşallah. Bugün ki dilek hakkım bu olsun allahım.

Ne güzel rabbim banada nasip etsin,

Ne kadar sürede hamile kaldiniz acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…