Erkek İnfertilitesi Tek testis ile çocuk sahibi olanlar

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

Arkadaşlar tek testis ile cocuk sahibi olanlar varmı ?

• Yorum yapilarak

OY: 0 0,0%
  • Mesaj gonderilerek

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    0
  • Anket Kapalı .

Princessduck

Hayalim anne olabilmek
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2019
299
664
Arkadaşlar esim 3 yasinda inmemis testis ameliyati olmus ikinci ameliyatinda sag testisini almislar. Suan tek testis ve azospermi. Bu durumda olup bebek sahibi olan varmi esim 30 yasinda . Fsh yuksek 35. Testosteron dusuk 190. Y kromozom delesyon gorulmemistir.

Üç yaş çok geç değil muhtemelen içerde üretim olabilir.Tedavisiz veya tedavili tese çözüm, tedaviyle de çıkış olabilir.İçinizin ısındığı doktorla tedaviye başlayın geçmiş olsun

Cok tesekkur ederim. Emre bakirciogluna gidecegiz. Insallah üretim vardırr. Cok uzgunum bende anne olurum insallah. Sizde ayni durumdamisiniz yoksa ?

Cok tesekkur ederim. Emre bakirciogluna gidecegiz. Insallah üretim vardırr. Cok uzgunum bende anne olurum insallah. Sizde ayni durumdamisiniz yoksa ?
Üzülerek evet.Emre bey çok tedavi odaklı değil sanırım ama tesede çok başarılı olduğunu düşünüyorum.Yolunuz açık olsun

Amin inşallah.Allah çaresiz dert vermesin ama bu acıyla sınanmakta kolay bir süreç değil.Allah hepimize yardım etsin hayırlı tedavi kapıları açsın inşallah.

Merhabalar yakın tarihli yazmışsınız acaba bir gelişme var mı? Biz de aynı durumdayız Bilgi verirseniz çok sevinirim

Merhaba kizlar bizde de durumlar benzer. tüp bebege basladik. Esimde fsh 30larda spermler sıkıntılı. Esim suan ürologda tedavi oluyor. Sizlerde durum nedir tedavi oldunuz mu faydasi oldu mu
I igsahin Princessduck

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…