Tek ebriyo transfer edildi ama Yüksek HCG çıktı

aksjsjjsjsjs

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Temmuz 2022
84
31
29
Arladaşlar 5. gün embriyosu transfer edildi tek 1 tane. Ama değerlerim çok yüksek çıkıyor ikiz olmasını istemiyoruz ama korkuyorum da. 10. gün değerim 537 çıktı 12. gün 1418 çıktı. Böyle olup tek kese görünen var mı daha kontrol günüm gelmedi.

İki gunde bir iki katina cikacak, bu cok guzel bir sey asla endiselenme insallah boyle devam eder i

Değerden belli olmuyor o. Ha zaten öyle olsa bile sizin değer çok yüksek değil.
Benim 5.gün emriyosu ikizler 12.günde 4.054 hcg vermişti

Ben tek kese gördüm yakın değerlerle

Merhaba benim de değerlerim
6. Gün 76
7. Gün 124
10. Gün 554
12. Gün 1006 çıktı
5. Gün 2 embriyo transfer edilmişti. Doktor 7. Gün değeri duyunca ikiz olabilir demişti hatta %70 ikiz dedi. Sizce de ikiz mi ben de çok merak ediyorum..

Merhaba benim de 2 embriyo transferim oldu. 7 gun 92, 10 gün 608 çikti sonuç artim fazla gibi geldi bana. 2 hafta sonraya randevu verdi. Ama dayanamam onumuzdeki hafta ultrasona girmek istiyorum. Daha once ikiz gebeliyim oldu normal yolla erken dogumla kaybettim. O zaman da yuksek artiyordu neredeyse gunde 2 kat artim oluyordu. Bunu da benzettim. Benim doktorum genelde bir transfer eder. Bana da ikizi yasakladi. Ama kaliteleri düşükdu embriyolarimin. Hem de daha onceki 2 transferim olumsuzdu o yuzden iksini transfer etti. Merakdan çatliyorum

Merhaba siz doktor kontrolüne gittiniz mi durumunuz netleşti mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…