TEK ÇİZGİLİLER ortak özelliklerimizi yazalım:))

insallah Rabbim yuzumuzu güldürsün bır an önce bende 2 aydır korunmuyorum insallah bu ay hasta olmamda hamis olurum

benimde 6 ay geçti ama hala negatif bayrama kadar beklicem yine olmazsa doktora gidicem artık (inşallah tedevi için değil gebe kaldığım için giderim:)) Allahım inşallah dualarımızı kabul eder. aslında kafama çok takmak istemiyorum ama içimden acaba oldumu gebe kalmışmıyımdır diye geçirmeden de edemiyorum.herşeyin hayırlısı...

sana katılıyorum hayatım ben de aynı durumdayım kafama takmamaya çalışıyorum ama her an aklımda oluyor bu ay regl oldum birdaha ki sefere rahat olacağım diyorum ama inşallah,,, bir de odamda hamile bir arkadaş var 5,5 aylık, masalarımız yan yana ister istemez etkileniyor insan. Ne diyeyim Allah bize de nasip etsin tez zamanda hayırlısıyla...

Kizlar Ben Dün Akşam Hastalandim.iyiki De Hastalandim çünkü Uzadikça Strese Giriyorum.tek Kötü Tarafi Ramazanin En Başina Denk Gelmesi..eşimle Sahur Edememem...iki Gün Sonra Hastaneye Gidiyorum Hormon Tahlili Için, Bakalim Sonuç Ne Olacak.sanirim Artik 40 Günde Bir Hastalaniyorum.bunun Düzene Girmesi Için Yardim Istiycem.birde Kasiğimda Elime Gelen Bi Kaç Tane Bilye Kadar Beze Var.onlar Neyin Nesi Anlayamiyorum Sanirim Bi Ultrason Gerekecek.benim Için Dua Edin Inşallah Rabbim Bu Tedaviyi Vesile Kilar Da Bende Tez Zamanda Hayirlisiyla Evladimi Kucağima Alirim.artik Eşim Dahi Bu özleme Dayanamadiğini Söylüyor.rabbim Isteyenlerin Dualarini Bu Mübarek Ay Yüzü Hürmetine Geri çevirmez Inşallah...

Amin Nilşahcım, inşallah herşey istediğin gibi olur, allah hepimizin dualarını kabul etsin...

selam kızlar dualarım sizinle inşallah Allahım hepimize hayırlısıyla bebişlerimizi nasip eder.inşallah bidahaki ay hepimiz çift çizgi görürüz de bu streslerden kurtuluruz.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun.
Hayırlı Ramazanlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…