Tek blast embriyosu PGT ye gidip sağlıklı dönen var mı?

Çok üzgünüm o kadar güzel bir kalbin var ki dilerim en kısa sürede bebegine kavuşursun

Çok üzgünüm o kadar güzel bir kalbin var ki dilerim en kısa sürede bebegine kavuşursun
Bitanem sen şimdi sakın üzülme, mutlu mutlu dinlen, bize de umut ol bitanem. Ben başta bi dağıldım ama şimdi iyiyim, aynen devam canimcim. Allah hepimize sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin Kocaman sarılıyorum sana

Canımsın. Nasıl üzülmem burda ki herkes o kadar içten o kadar samimi ki her negatifte aynı hüznü yaşamamak elde değil... Hepimiz benzer yollardan geçiyoruz. Benzer mutluluklar benzer mutsuzluklar...dualar ortak , umutlar ortak... Dilerim ki bitanem rabbim bebeğinle seni bir an önce kavustursun. Bende sana kocaman sarılıyorum

Herkese mutlu sağlıklı huzur dolu bir bayram geçirmenizi dilerim
İnşallah 2022 kurban bayramına hepimiz çok daha güzel haberler ile ulaşırız
Sevgiler⚘⚘⚘

İyi bayramlar kizlar. 25 Nisan'da 5. Gün embriyosu transfer edilmişti. Bugün 8 . Gün bhcg değerim 0 cikti. Bana kısmet olmadı umarım sizlerin hamilelik haberlerini almaya devam ederiz
Canım üzülme, burada çoğumuz 40 yaş üstü hala bir umut deniyoruz. Sen daha 40 bile değilsin, 5. Güne geliyor embriyoların. Usanmadan dene. Umarım sağlıkla bebeğine kavuşacağın günler olacak

İyi bayramlar kizlar. 25 Nisan'da 5. Gün embriyosu transfer edilmişti. Bugün 8 . Gün bhcg değerim 0 cikti. Bana kısmet olmadı umarım sizlerin hamilelik haberlerini almaya devam ederiz
Canım çok üzgünüm, seninle aynı duyguları yaşıyorum bitanem. Umarım hepimiz çok kısa zamanda daha fazla yorulmadan, hirpalanmadan sağlıkla bebeklerimize kavuşuruz. Ngsli embriyonun tutmamasıni da benim aklım hiç almıyor. Yani rahimde de problem yokken nasıl tutmuyor hiç anlayamıyorum. Lütfen kendini koyverme, düşme bitanem. Sımsıkı sarılıyorum sana

Canım üzülme, burada çoğumuz 40 yaş üstü hala bir umut deniyoruz. Sen daha 40 bile değilsin, 5. Güne geliyor embriyoların. Usanmadan dene. Umarım sağlıkla bebeğine kavuşacağın günler olacak
Canim benim hepiniz öyle kıymetlisiniz ki Allah'tan hayırlısını diliyorum kuzum. Dilerim sizlerde bebeğinize sağlıkla kavuşursunuz . Hepinizin harika anneler olacağına adım gibi eminim

Nasip bitanem. İyi ki yollarımız burda kesisti ve sizleri tanıdım. Hepiniz çok kıymetli insanlarsiniz. Allah hepinizin gonlune göre versin canlarım. Dilerim hepiniz bebeğinize sağlıkla kavuşursunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…