Makyaj Ürünleri Teenage makyaj ve güzellik fiskosları :D

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

bombilibu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2012
346
288
bu konu 18-29 yaş arası genç kızların sadece ama sadece güzelliklerden bahsedeği bir yer :) yani burda istenmeyen tüy yok, sivilce akne yok, hepimiz çok güzeliz. tek derdimiz ojelerimiz ve rimelimiz tamam mı kızlar

ilk olarak ben söze başlıyım o zaman, bugün yatagımdan pembe pijamalarımla fırladım ve hemen aynada uçuk kaçık saçlarımın silueti gözüme ilişince hemen banyoya koştum ılık bi duş veee 20 yaş cildinin verdiği parlaklık ve tazelikle güne "merhaba len gün " dedim. garnier bb krem almıştım onu mutlaka bugün denemeliydim =) ama açık tenli olmanın dezzzzzzavantajı... bu bb krem bana göre değil arkadas neyse yüzümü yeniden yıkadım ve hafif bi nemlendiri, kahve bir göz kalemi, seffaf rimelim... zaten bunları yaptıgım an tamam olay bitmişti aynada bi fıstık e sonra ayy dedim şu köfte dudaklarıma da kırmızı bi kalem.. hmmm işte bu ! güneş kremiii, parfum, deodorant.. tırnaklar? a evet dünden süslüydüler okey bebek, artık çiçekli pileli elbiseni giy ve randevuya yetiş

30 yaşındayım demek ki ben güzellik fıskosu yapamam.canınız sağ olsun.topiğiniz hayırlı olsun.

yalniz teenage yas arasi 13-19 dur :)
sanirim siz biraz kaydirmak istediniz ileri yaslarin oldugu tarafa :)

haha zaten film de ordsa kopuyo aslına bakarsanız :) hepimiz mini mini şeker kızlarız. yani burası bi hayal dünyası.. fiskosa kendini teenage hissedenler katılabilir :) nufüs cüzdanınızla ilgilenmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…