Makyaj Ürünleri Teenage makyaj ve güzellik fiskosları :D

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

bombilibu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2012
346
288
bu konu 18-29 yaş arası genç kızların sadece ama sadece güzelliklerden bahsedeği bir yer :) yani burda istenmeyen tüy yok, sivilce akne yok, hepimiz çok güzeliz. tek derdimiz ojelerimiz ve rimelimiz tamam mı kızlar :KK66:

ilk olarak ben söze başlıyım o zaman, bugün yatagımdan pembe pijamalarımla fırladım ve hemen aynada uçuk kaçık saçlarımın silueti gözüme ilişince hemen banyoya koştum :KK70: ılık bi duş veee 20 yaş cildinin verdiği parlaklık ve tazelikle güne "merhaba len gün :KK70: " dedim. garnier bb krem almıştım onu mutlaka bugün denemeliydim =) ama açık tenli olmanın dezzzzzzavantajı... bu bb krem bana göre değil arkadas :KK70: neyse yüzümü yeniden yıkadım ve hafif bi nemlendiri, kahve bir göz kalemi, seffaf rimelim... zaten bunları yaptıgım an tamam olay bitmişti aynada bi fıstık :p e sonra ayy dedim şu köfte dudaklarıma da kırmızı bi kalem.. hmmm işte bu ! güneş kremiii, parfum, deodorant.. tırnaklar? a evet dünden süslüydüler :KK70: okey bebek, artık çiçekli pileli elbiseni giy ve randevuya yetiş :KK66:

30 yaşındayım demek ki ben güzellik fıskosu yapamam.canınız sağ olsun.topiğiniz hayırlı olsun.

:KK70: haha zaten film de ordsa kopuyo aslına bakarsanız :) hepimiz mini mini şeker kızlarız. yani burası bi hayal dünyası.. fiskosa kendini teenage hissedenler katılabilir :) nufüs cüzdanınızla ilgilenmiyorum :KK66:

X