Gebeliğe Hazırlık Tedaviye başlıyorum femara+Proxyfemin kullanicam faydalı mı? Baya pahalli da kullanan varmi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

redann4

Üye
Kayıtlı Üye
23 Eylül 2021
75
24
26
Proxyfemin Pcolulara çok faydaliymis doktorum bunu önerdi çokta pahalli 590 TL dediler eczanede alamadım napsam muadili falan yokmu acaba

O ilaci ilk defa duydum ama bizim gibi tedavisiz gebelik olmayan kadınlarda maaaaaalesef masraf kaçinilmaz. Ben bu ay iğne kullandım toplamda 6bin ödedim yine negatif. Yapacak bişey yok. Eğer ki bir ilaca para ödemek istemiyosan henuz bu yola hazır değilsin demektir. Kendiliğinden olma şansı yoksa bir şekilde ödemeye mahkumuz

Çatlatma iğnesi ne kadar olmuş fiyatı..
Hazır olamamaktan değil canım insanın bazen elinde olamayabiliyor.. deli gibi istiyoruz istemez olur muyuz yıllardır çabalıyorum bı turlu sonuc elde edemedik

malesef canım bu ilaçlar pahalı maddiyat da her zaman olmuyor çok haklısın ben de bu ay fenomom alacaktım doktor önermişti ama 750 tl olduğu için alamadım.. bu ilaç daha uygunmuş ondan ama elde olmayınca çok geliyor işte ben de inofolic alıcam şimdi o daha uygun içeriği bu ilaçlar kadar zengin değil ama inositol ve folik asit var

Femara ile bu Proxyfemin 2sini 900 TL dedi şok olduk femarayi mecbur aldım tedaviye başladım çünkü ama bu takviyeyide eşim bugün alicak mecbur.. faydalarını okudum dollenmeyi falan da yardımcı oluyomus kullanırsam belki faydasını görürüm napalim bide şimdi yumurta büyürse çatlatma iğnesi de vericek onunda fiyatını birine sordum 500den fazlaymış napcam bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…