Tedavi süreci

aydntgce2558

Üye
Kayıtlı Üye
26 Mart 2022
9
2
29
Herkese merhaba. Öncelikle 1 yılı aşkındır çocuk sahibi olamıyoruz. Doktora gittiğimde eşimin tahililleri de benim tahlillerim yapılan işlemler sonucu herhangi bir sorun olmadığı herşeyin gayet normal olduğu söylendi. 1 ay yumurtlama günümü ayarladı doktorum sonrasında Klomen çatlatma iğnesi gibi tedavi sürecim oldu 1 ay da. Aslında çatlama iğnesinden sonra doktorum kontrole gittiğimde gayet iyi durumda olduğunu söylemişti ama tutunamadı sanırsam. Sonra ki ay rahim filmi çektirelim dedi ama özel hastane olduğu için çok pahalı yaşadığım yerde devlet hastanesinde yapılmıyormuş. Sizlerin böyle bir tedavi süreciniz oldu mu bana bir yol gösterir misiniz sizler nasıl süreçler yaşadınız ?

Canım merhaba bende 2yıldır tedavideyim benim de femara iğne denemlerim oldu rahim filmi de çektirdim sonuç temiz eşimde de problem olmamasına rağmen olmuyor yumurtalar da oluşuyor ama yok bu ay yine femara denedim 3yumurtam çatladı ama hiçbir belirtim yok devlet hastanesi yapıyor bildiğim kadarıyla rahim filmini

Benim de yaşadığım yerde tek devlet tek özel var küçük yer ve devlette olmuyor çekilmiyor dediler özele mecbur kaldım o da pahalı dedi vazgeçtim
İlk kez klomen denedim bu ay bekliyorum
Bence yeniden klomen deneyin 3-4 seferde tutan var
1 yılı aştı uğraşıyorum yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…