tedavi ile hamile kalanlar ve b hcg si düşük anne adayları

UMDE

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2008
19
0
49
arkadaşlar,bu ay ilk defa klomen ve perugon iğne oldum.iki yumurtam vardı18,5mm olduklarında çatlatma iğnesi oldum.Çatlatma iğnesini 19 haziran'da oldum.ilişki önerisinden sonra 12. gün yani bugün yaptırdığım b hcg değerim 8,60 çıktı.Doktorum kimyasal gebelik dedi.Sizlerden yardım rica ediyorum.Sizin de başınıza geldi mi?Kesin hamileliğim sonlanacak mı yoksa sağlıklı olarak devam eder mi?Benimle paylaşırsanız çok sevinirim.Çok mutsuzum.

arkadaşım bende ayın 17sinde vuruldum iğneyi ama daha test yaptırmadım doktorun hemen böyle söylemesi ilginç umarım hamileliğin sürer hiç belli olmaz sen olumlu düşün canım

okadar zor ki olumlu olmak.cumartesi gününü nasıl bekliycem bilmiyorum.benim fsh 15 olduğu için tedavi olmaya başlamıştım.Sende ki durum neydi?

valla benim testlerimi bilmiyorum ama yumurtalarım yeteri kadar büyümüyordu yumurta takibi yapıldı güzel yumurtalarım oluştu yani doktor öle dedi sonrada iğneyi vuruldum işte bakalım benim sonuç ne olacak benim de bugün yarın hasta olmam gerekiyor bakalım işte arkadaşım sana da hak veriyoru çünkü bende 2 yıldır uğraşıyorum

arkadasım,moralini yüksek tut.aşılama mı yoksa sen de normal yöntemle mi hamile kalmaya çalışıyorsun benim gibi.test yaptırdığında lütfen bana da bildir.bu ay olmazsa aşıla yaptıracağım ben.

yok şimdilik normal yoldan deniyoruz biraz olmazsa artık diğer yollara başvurcaz ama inşallah böyle olur bildiririm tabi yarın da olazsam cuma günü filan test yapıcam yazarım sende bildir inşallah seviniriz bu ay....

umarım herşey yolunda gider.ben umutsuzum ama bakalım.mutlaka haber veririm.

yok şimdilik normal yoldan deniyoruz biraz olmazsa artık diğer yollara başvurcaz ama inşallah böyle olur bildiririm tabi yarın da olazsam cuma günü filan test yapıcam yazarım sende bildir inşallah seviniriz bu ay....

test yaptın mı?ne çıktı.benim değerim pazartesi günü 215'di dr. iyi dedi.bakalım haftaya ultrasona gireceğim.seni çok merak ediyorum lütfen haberdar et beni.

X