Gebeliğe Hazırlık Tecrübeli hanımlar.. Ovülasyon testime bakıp yorumlar mısınız

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım merhaba hamilesin galiba neler yaptın acaba soğan suyu içtiğin aymı gebelik olustu acaba
Merhaba evet canım cok şükür hamileyim ama sogan suyundan değil, zaten 1 hafta anca icebilmistim. Ben 6. Ayimda hamile kaldim ve her ay hacamat yaptırdım bel ve kasık bölgesinden ağırlıkli olarak tüm tarama şeklinde yaptırdım. Bu yumurtaliklari uyariyor rahime giden kan damarlarini canlandiriyor o yüzden etkili. Böğürtlen kökü suyu içtim adetin 3. Gününden yumurtlamaya kadar. Bu da rahimi güçlendiriyomus. Son 2 ay naturallen macun kullandim, yumurta gelişimi icin, cok güzel pik yapti test bu macun sayesinde. Bide enfeksiyon vardi o da engel oluyodu sanırım yine son ay adetimde dr recetesiyle antibiyotik ve fitil kullandim geçince hamile kaldım Allah'ın izniyle. Genel olarak yaptıklarım bunlar. Ovulasyon testiyle her ay takip ettim ve en şanslı günleri üst üste degerlendirdik tabi

Merhaba,böğürtlen kökünü nasıl hazırladınız kaç dk kaynıyor,kaynar su ile mi olacak?

Merhaba,böğürtlen kökünü nasıl hazırladınız kaç dk kaynıyor,kaynar su ile mi olacak?
Merhaba böğürtlen kökü nü internetten sipariş ediyordum ince ağaç dalları gibi bişey. Aktarlarda pek bulamıyodum. Bi sudan geçirip 5 lt lik tencerede soğuk su ekleyip kaynatıyodum ama kaç dk olduğunu hatırlamıyorum malesef

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…