Gebeliğe Hazırlık Tecrübeli hanımlar.. Ovülasyon testime bakıp yorumlar mısınız

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yok maalesef daha yaptırmadık erteleyip duruyoruz pandemi bahanesiyle
Bız 1 kez yaptırdık sorun yok ama bıdaha yaptırın bu test genelde 2 kez yapılıyo dedıler bende ıste beklıyorum doktora gıdersem eger ozaman yaptırırrz ınsallah gerek kalmazda kendılıgımızden hamıle kalırız

Yaa insallah canim haberdar edelim birbirimizi

Aslında bazı doktorlar sunuda soyluyo ovülasyon %100 dogru degıl 2 gunde bır ılıskıye gırmek daha mantıklı ama oda her zaman duzenlı olmuyo ıste

Yaa insallah canim haberdar edelim birbirimizi
Bıde ben burdan bı vıtamın gordum prowomen dıye onu aldım kullandım 1 ay adet oldum sonra daha etkılı olan vıtamın varmıs onuda arastırdım onu aldım kullandım ama adet olmadım bırazda pahalı 220 tl oyuzden dıyorum sogan kurunu yapsam adet olurmuyum acaba

Geç başlamışsınız ovu testine. Ben 12. Gün yumurtladım. Kimi erken yumurtluyor. Testlerin hiçbiri bana pik gibi gelmedi

O vitaminler bildiğim kadarıyla yumurta kalitesi icin, senin ilk önce adet olman lazım bence, çünkü atılmamış yumurtaların var galiba, her adet olduğumuzda döllenmemis yumurtamiz atılıyor ya, sende bikac tane o şekilde var ama 1 yumurta lazim bize, hem kaliteli hem düzgün büyüyen

Sen nerdesın ıstanbul mu doktora gıttınmı hıc
Ben ankaradayim doktora taa Şubat ayinda gitmistim adetim sökülmüyor diye, daha korunuyoduk o zaman. O da yumurtaliklarin tembel dedi sadece, doğum kontrol hapı kullan dedi istemedim, sonra cocuk istediginde yumurta gelistirici ilaçlar veririz dedi iste simdi 4 aydir deniyoruz ama en son beni bekleyen de klomen famera sanırım

Aslında bazı doktorlar sunuda soyluyo ovülasyon %100 dogru degıl 2 gunde bır ılıskıye gırmek daha mantıklı ama oda her zaman duzenlı olmuyo ıste
Ya tabiki ben de %100 güvenmiyorum ovulasyona, bazi doktorlar mantıklı buluyo bazisi hic önermiyor cevremden biliyorum. Adet bitince diger adete kadar gün aşırı ilişki olursa tabi gerek yok teste ama pik yaptığı gün ve sonraki bikac gün ust uste degerlendirmek de şansı artiriyo mesela..

Hakkımızda hayırlısı dıyelım ozaman

Geç başlamışsınız ovu testine. Ben 12. Gün yumurtladım. Kimi erken yumurtluyor. Testlerin hiçbiri bana pik gibi gelmedi
Yeni gördüm bu mesajı.. adetim 9 10 gün sürüyor ayrıca düzensiz fakat yine de 30 günden önce adet olmuyorum bir de testleri sipariş vermiştim anca geldi.. adetim bittikten 3 gün sonra başladım teste, kaçırmış olabilir miyim?

Rica ederim ben o sayfalarda gördüm adet olamadığı için kesintisiz bir şekilde cok sayida testler yapanlari. Soğan kürü vs biseyler denedin mi düzenli adet olmak için? Yaş kaç ve ne zamandir bebek istiyosunuz
Siz soğan kürünü denediniz mi? Ben denemek istedim fakat içemedim tadı ve kokusu çok kötüydü

Siz soğan kürünü denediniz mi? Ben denemek istedim fakat içemedim tadı ve kokusu çok kötüydü
Ben bebek planimizdan çok önceleri bikac kere denemistim, kendimce bi teknik buldum. Sogan suyu ılık oluyo, burnumu sıkıca kapatıp onu kafama dikiyorum, burnumu hiç acmadan üstüne normal su ve yiyecek bisey atiyorum cikolata vs, sonra burnumu açıyorum, burnumdan değil bir iki kez ağzımdan nefes alıp veriyorum pek koku kalmıyor sogan suyuna dair. Bu sekilde deneyebilirsin..

Peki gerçekten faydalı oldu mu

Bakar mısınız yaa adetime ortalama 1 hafta var lh testi bu şekilde şu an

Eklentiler

• 20201103_234114.jpg
    75,7 KB · Görüntüleme: 10
Peki gerçekten faydalı oldu mu
Ben düzenli yapamadım hic bi zaman bide adetim sökülemiyo ilk 3 gün sadece leke geliyor bunun için yapmıştım ama pek fayda göremedim. Özelikle soğan suyu hakkında açılan konular var oralara bak istersen. Bu arada lh testin koyu devam ederse ins hamilelik belirtisi diyolar ama koyu devam edip negatif görenler de var, cok umut baglama ama yine de güzel bi belirti

Benim adetim de o şekilde ilk 2 3 gün minik lekeler geliyor.. açıkçası son dönemde beslenmeme çok dikkat ettim ve birazda egzersiz yaptım psikolojik mi bilmiyorum ama son adetim normal seyirde geçti

Benim adetim de o şekilde ilk 2 3 gün minik lekeler geliyor.. açıkçası son dönemde beslenmeme çok dikkat ettim ve birazda egzersiz yaptım psikolojik mi bilmiyorum ama son adetim normal seyirde geçti
Yaa ne güzel. Kilo verdin mi? O yüzden mi acaba? Bende bi 5-6 kilo fazla var aslında versem belki düzelir

Yaa ne güzel. Kilo verdin mi? O yüzden mi acaba? Bende bi 5-6 kilo fazla var aslında versem belki düzelir
Kilom normal zaten o yüzden kilo vermek için uğraşmadım.. abur cuburu bıraktım daha sağlıklı beslenmeye özen gösterdim illaki abur cubur yiyeceksem evde kendim hazırladım yedim

Canım merhaba hamilesin galiba neler yaptın acaba soğan suyu içtiğin aymı gebelik olustu acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…