Tecrübeli bayanların yardımı gerekli :)

kumperisi90

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2013
3.024
9
Kızlar merhaba,
Geçen ay adetimi gördüm fakat diğer adetlerime göre biraz kesil kesik ve yoğun geçmedi çok ağrıda çekmedim normalde çok ağrım olur.Örneğin adetim süresince 1 gün boyunca hiç kanamam gelmedi ertesi gün ufak bi kanamam oldu sonra bitti zaten./eylülün 11inde/ aradan 4-5 gün geçtiğinde ben tekrar kanama gördüm. 2 gün boyunca . :18: Bu arada korunmuyorum yaklaşık 1,5 aydır. Çok yoğun tempolu bir işte çalısıyorum hiç yorulmazdım ama şimdi kolumu kaldıramıyorum üzerimde benıde berbat hıssettıren bı halsizlik var dizlerimden aşağısı tutmuyor gibi. ve sürekli uyku halindeyim keşke uyusam modunda normalde 7 saat uyku bıle bana yeter..

Mide rahatsızlığım var. Fakat bana bu zamana kadar hiç bulantı yapmadı , sadece ağrı yapar ,
bu aralar özellıkle sabahları iş yerıne geldığımde mıdemın bulantısı oluyor . Gün içinde yemek yediğimdede .

Acaba hamılemıyım demekkten kendımı alamıyorum ..
Adet olmuşsun dıyeceksınız ama annem bana hamıleykende adet görmüş

canım üstüne adet görmüş olabilirsin ablamda yeğenime hamileyken 2 ay adet gördü ve 7. haftasında hamleliğiniöğreni
ayrıca ablamın kasıkları ve sırtı ağrıyordu birde halsizlik vardı hep uyusa on istiyordu kan tahlili yaptır derim ben olabilir neden olmayasın hamile dimi:44:

inşallah öyledir canımm adet günüm gecerse kan tahlılı yaptırıcam

mrhb..geçen aydan bahsediyorsan üstüne görme falan olmuşsa ve hamileysen adetini bekleme ne gerek var idrarda bile çıkar...hemn test yaptır ya da hamileysen doktora gidip muayene olman lazım...

mrhb..geçen aydan bahsediyorsan üstüne görme falan olmuşsa ve hamileysen adetini bekleme ne gerek var idrarda bile çıkar...hemn test yaptır ya da hamileysen doktora gidip muayene olman lazım...

8-9 gün önce gebelık testı yaptım zaten ama negatf cıktı ıdrara gec dusebılır dıyolar bılmıyorum :2::2:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…