Tecrübeli bayanlar lütfen yardımcı olun :)

Sjofn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2014
22
0
Adetim 6 gün gecikti, normalde düzenli olarak 31 günde adet görüyorum ama bugün 37. günüm. Nişanlımla geçtiğimiz ay içerisinde beraber olduk ama prezervatifle korunuyoruz ayrıca boşalmadan önce geri çekiliyor. Ama yinede adetim geciktiği için çok fazla endişe duyuyoruz, bir bebeğe hazır değiliz. Geçtiğimiz 3 gün içerisinde 4 hamilelik testi yaptım hepsi negatif çıktı. Adetimin geciktiğini düşünerek maydanoz suyu içtim geçtiğimiz 3 günde, adet söktürücü etkisi için. İlk defa denedim bunu, zaten o da fayda etmedi. Şuan belirti olarak çok fazla akıntım var ve şişkinliğim var, bu bi kaç gündür devam ediyor ama bunları hamileliğe mi adete mi yormam gerektiğini bilmiyorum. Düşüncelerinizi yazarsanız çok sevinirim...

Son düzenleme:
Kafana fazla taktigindandir bence canim ama yinede bi kan testi yaptirmakta fayda var

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Cuma günü düşünüyoruz kan testi yaptırmayı. Aklım bu konuda çok karışık. O kadar insan bebeği olsun diye aylarca yıllarca uğraşırken, canını dişine takarken biz bu kadar dikkat ettiğimiz, fazla fazla korunduğumuz halde hala hamile olabilir miyim? Olmuş olursam mucize olur sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…